reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Żelazo dostałam jakieś co niby ma nie powodować zatwardzenia .
Co bierzecie na zgagę żeby było bezpieczne w ciąży? Wczoraj tak mnie piekło,że ledwo zasnęłam.

No ja nic - czekam az ciaza sie skonczy :D

Tu nie chodzi o zatwardzenia :) ja nie mam, kibelek 2/3 razy dziennie ale o Zatrzymanie wody
 
reklama
Iwix na 8 styczeń mam termin wg om a usg na 3.01.
Na zgage dziewczyny tu polecaly Gaviscon syrop. Wypróbowałam i też mogę polecić, a miałam zgage piekielną:)
 
Ja też biorę żelazo na anemie i to prawda zatrzymuje się okropnie woda w organizmie ja jestem bardzo spuchnieta pisałam wam nawet kiedyś ze buty zimowe kupiłam dwa rozmiary większe a teraz mam tak spuchniete stopy ze się cisne w tych butach wiec masakra...:/ a przytyłam 10 kg do 35 tygodnia no ale tak jak emenems juz przestaję to liczyć bo mam wrażenie ze codziennie to tylko coraz bardziej spuchnieta jestem a palce u rąk to mam jak małe kiełbaski...A przed ciążą mi krwi nie pozwalali oddawać bo byłam za chuda.. MASAKRA

Paulettah a ty jak tam jesteście już w domu?
 
Ja tez biorę żelazo od 5 miesiaca chyba ale nie puchne tylko dużo przytyłam wiec moze to. Byłam dzis na ostatniej wizycie u endokrynologa i napisała mi zalecenia po porodzie i dla lekarza info o braku przeciwskazan do porodu SN [emoji16][emoji3]
 
kas ja mam (pewnie ostatnią przed porodem ) wizytę u endokrynologa za tydzień. Coś tam ostatnio przebąkiwała o jodzie po porodzie i pewnie będę musiała odstawić letrox bo brałam na zajście w ciąże i donoszenie.

Lekarka oszacowała,że coś ok 3700g powinien się Leosiek urodzić córka ważyła 3600g więc podobnie. Beti i marta tak patrzę żę wasze maluchy podobnie do mojego ważą a u mnie 34 tydzień i dwa dni.
 
Ostatnia edycja:
Ja już w domku, och jak dobrze :)

Ja do endo mam iść w czwartek ale nie wiem czy pójdę, leki mam i zalecenie po porodzie też i poziomy hormonów także znam. Zobaczymy.

Póki co mam odpoczywać i brać leki na ciśnienie oraz kontrolować białko w moczu u ginka. Mam 18 grudnia Ale jeszcze wymazy muszę zrobić.

Beti jak się trzymasz? Dajesz radę? Powiem Ci że gdybym dzisiaj nie wyszła to by było kiepsko :( mam nadzieję że poród ostatni czas jaki będę w szpitalu, widać trauma z 1 porodu wciąż trwa a to już kurczę 3.5 roku...
 
Martusia ale Ci dobrze:( ja do piątku na bank. Białka w moczu nie ma, ale jutro mam diabetologa, oby nie kazał mi insuliny brać. Dieta cukrzycowa mnie wykańcza, jestem ciągle głodna. Ale staram się nie podjadac. Obrzęki mi trochę schodzą, może dlatego ze dużo leżę. A i ja też długo brałam żelazo ale już mam dobrą hemoglobine i więcej nie musze:) dam rade juz prawie sroda:))
 
reklama
Mi zaleciła brać 50 eutyroxu po porodzie i 3 miesiące po zgłosić sie na kontrole. A i witaminę D musze brać bo mała wszystko zabrała.
 
Do góry