reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej
Beti, Martusia trzymajcie się ciepło:-)
Co do wyprawki ja chyba z 1700 wydalam. A kupowałam same drobne rzeczy, wózek leżaczek fotelik miałam po Marysi. A oprócz łóżeczka żadnych mebli nie kupowałam dopiero na wiosnę urządzanie całego mieszkania mnie czeka, a to dopiero będzie wydatek:-) dzisiaj byłam na świątecznych zakupach, u nas samych najbliższych dzieciakow jest 8 i 5 troszkę dalszych ale dla nich też coś musimy mieć więc prezenty świąteczne to w tym roku dla mnie męczarnia. Dobra wiadomość jest taka że ponad połowę juz mam;) chyba resztę przez internet zamówię.
Jutro robie sobie dzień lenistwa, planuję odpoczywać po dzisiejszym szopingu.
Pozdrawiam Was Mamusie
 
reklama
Z apteki dla maluszka to się przyda witamina d i k w takich kapsułach do wyciskania i takie nasączone gaziki do przemywania pępuszka.
U mnie dziś dzień lenia chociaż i tak mieszkanie posprzatałam.jutro mam wizytę u giną.co do wydatków to u mnie chyba coś ok 1000zł, miałam po córce wózek z fotelikiem łóżko i materac więc największe wydatki mnie omineły.
 
ja kilka rzeczy dostałam kilka kupowałam :) wózek mam z Navingtona za 2300 zł chyba albo jakoś tak. Niestety te rzeczy wszystkie kosztują sporo i jak się nie rozłoży tego na raty, to się człowiek nie wypłaci ;/

Beti- trzymaj się tam i ciesz się, że masz tak miło w tym szpitalu :)

Emenems- kupowałaś nianie? ja nie kupowałam, bo mam małe mieszkanie :)

Tak bo mam piętrowy dom i sypialnie na pietrze a pozatym pol dnia sama bede z nia to wole miec :)
Z kamerka oczywiscie :D
 
Mnie aż tak wyprawka nie bolała je i można tak to nazwać, bo większość rzeczy mam po olinie :-)
Jedynie kocyki z minky i kury babci dany na Które zachorowałam nie będę pisać przez kogo :-)
A tak poważnie musiałam kupić troszkę ubranek na dziewczynkę :-) tak to jeszcze zostaje nam do kupienia bardziej odkupienia od sąsiadów kołyski dla Tośki bo drugie lozeczko się nam nie zmieści a po 2 Olin w maju dostanie już swoje dorosłe łóżko, bo o dziwo z tego wyrasta a niby do 3 lat miało być :-)

Laski w szpitalu trzymać się tam :-)
 
Beti ja te same badania, ale już po dobowej zbiórce moczu wiem że za dużo białka mam. Ciśnienie ok. Dzisiaj sterydy na rozwój płuc dostałam także załamka :( i tęsknię też za młodym, mąż pisał że wziął mojego jaska do spania biedak :(

Jutro się dowiem co i jak bo będzie ordynatorka.
 
Tak bo mam piętrowy dom i sypialnie na pietrze a pozatym pol dnia sama bede z nia to wole miec :)
Z kamerka oczywiscie :D
Emenems pytalas jeszcze o gadzety, otoz ja dzis jeszcze zamowilam mufke do wozka w kolorze kompletu z minky ( j....tym trzrba byc ale mi sie spodobala a marzna mi labpy strasznie) wiec tak jakby co Ci pisze;)
 
Emenems pytalas jeszcze o gadzety, otoz ja dzis jeszcze zamowilam mufke do wozka w kolorze kompletu z minky ( j....tym trzrba byc ale mi sie spodobala a marzna mi labpy strasznie) wiec tak jakby co Ci pisze;)

ImageUploadedByForum BabyBoom1449529670.486267.jpg
SZACH MAT ATEIŚCI! :D
Dostalalm od kolezanki :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1449529670.486267.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1449529670.486267.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 74
reklama
Do góry