reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems A ja myslalam, ze ameryke odkrylam;)
juti jasne;), mi tez jest goraco na maksa caly czas ( w chodzi i burczy ze lodowa wszedzie) ale jak podgrzeje to momentalnie mi duszno. Ale lapy mi marzna steasznie od zawsze wiec jak zobaczylam w znosnej cenie ( 40 zl, a wczesniej najtansze za 65) i to jeszcze tam gdzie zamawialam komplet do wozka to sie skusilam( powtarzajac, ze to oooooolostatnia rzecz;))
 
reklama
Kochana - ja nie miałam pojecia ze takie cos jest dopóki mi Lill nie przyniosła hahahh
To mam :) nawet pasuje bo mam czarny śpiworek czarna mufkę i wózek szary :)
 
Beti ja te same badania, ale już po dobowej zbiórce moczu wiem że za dużo białka mam. Ciśnienie ok. Dzisiaj sterydy na rozwój płuc dostałam także załamka :( i tęsknię też za młodym, mąż pisał że wziął mojego jaska do spania biedak :(

Jutro się dowiem co i jak bo będzie ordynatorka.

Martusia [emoji20] musisz sie trzymać. A co mówią lekarze? Co z tym białkiem? I jak maluszek ile wazy?
 
Martusia tu ze mną dziewczyny też mają dzieci widzę jak płaczą i tęsknią za starszymi, wiem przez co przechodzisz:( mi dziś zabrali ten mocz niedługo obchód może już będą mieć wyniki. Na razie nic nie wiem. Tu ordynator straszny gbur. Do tego cukry mam za wysokie pomimo diety.. Martusia trzymaj się ciepło!!!
 
Kas Dziękuję za troskę. Dzisiaj Pani ordynator powiedziała że nie ma zagrożenia dla dziecka i po drugiej dawce sterydów po 14 wychodzimy do domku. Kontrolę u swojego lekarza mam przeprowadzac. Z ostatniego usg Michałek waży ok 2600g :)

Beti o masz Ci los... trzymaj się ciepło, ja wczoraj pół dnia przepłakałam I z powodu tych sterydow i tęsknoty :(pytaj lekarzy o wszystko nieważne że gbur itp. Połowy bym nie wiedziała gdybym nie pytała.
 
Ja po wizycie mały waży 2650g wszystkie wymiary wg usg o 5 dni większe niż termin główką w dół położony.Na granicy anemii jestem i dostałam żelazo . Przez miesiąc przytyłam 1,7 kg czyli od początku ciąży 9 a chcę się w 11 zmieścić więc może się uda.
Beti a na kiedy masz termin ?
Marta fajnie że już do domku .
 
Ja po wizycie mały waży 2650g wszystkie wymiary wg usg o 5 dni większe niż termin główką w dół położony.Na granicy anemii jestem i dostałam żelazo . Przez miesiąc przytyłam 1,7 kg czyli od początku ciąży 9 a chcę się w 11 zmieścić więc może się uda.
Beti a na kiedy masz termin ?
Marta fajnie że już do domku .

Ja to juz ten ostatni miesiac odpuszczam liczenie kg bo duzo ci nie przybędzie jako tobie - duzo wody zatrzymasz itp.
Pamietaj ze jak zaczniesz brac żelazo to ci sie zatrzyma troche płynów i bedzie wiecej kg na wadze ale to nie sa takie kg ze dupa rosnie to nie panikuj :)
Ja jak odstawiam żelazo to spadają mi 2kg.
W srode mam kontrole za tydzien i licze se skoczyło mi żelazo znowu i bede mogła odstawić ...
 
reklama
Żelazo dostałam jakieś co niby ma nie powodować zatwardzenia .
Co bierzecie na zgagę żeby było bezpieczne w ciąży? Wczoraj tak mnie piekło,że ledwo zasnęłam.
 
Do góry