reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ilo ja bym poszła do lekarza. Przy pessarze częściej i łatwiej złapać infekcje. I ona się może takim kłóciem objawiać. Lepiej sprawdzić.
Przy pessarze tez mogą się pojawić dodatkiwe bóle brzucha. Lepiej sprawdź. Najwyżej okaże się że tsk ma być to się nie będziesz stresować.

Ile miała twoja szyjka?

Mój też lubi skakać po pęcherzu. Np. teraz! ;-)
 
reklama
Szyjka byla na granicy normy, chyba 2,6 cm ale nie pamietam dokladnie. Jezeli chodzi o infekcje to wiem ze przy pessarze o nie czesciej.. dlatego tez dostalam do aplikacji co 2-3 dni globulki przeciwzapalne. Ponoc zakladanie pessara nie boli ale mnie troche bolalo, doslownie przez chwile ale poczulam konkretnie :D Juti myslę ze jak to dalej się bedzie powtarzac to rzeczywiscie przejde sie do lekarza i juz :)
 
Ja spie rożnie a budze sie tak po prostu koło 3 i jak mam wolne to se śmigam po necie a jak do prscy to zmuszam sie do leżenia:p przede mna trzy dni pracy wiec trzeba sie wyciszyć i spac w nocy :)
 
witam się :)

ja już co do spania to dramat. lewy bok mi szybko dretwieje, na prawym zaraz maly mi dokazuje (zmienil sobie) i tak sie miotam zanim zasne, na plecach zaraz nie moge oddychac :( jak zyc?

dzisiaj to w ogole mialam do bani noc bo i koszmary :( w dodatku pada deszcz a wtedy to ja niemalze depresje mam.
 
iwix- ja się na każdym. Budzę się na wznak, na prawym, na lewym to mnie mega biodro napierdziela
myślę, ze spokojnie możesz sobie bluzę wziąć
 
reklama
Ja najczęściej śpię na brzuchu lub plecach jakoś nie umiem zasnąć na boku :-o
Ja mimo że mam L4 od sierpnia właściwie to i tak często jestem w pracy albo pracuje mobilne gdyby miała z kim Patke zostawić to bym chodziła aż do rozwiązania ;-)
 
Do góry