reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
maja- krąg poporodowy sobie odpuść. Niektóre dziewczyny faktycznie nie mogą na tyłku po porodzie usiąść ,a le kup sobie koło ratunkowe dla dzieci za 3 zł i na to samo wyjdzie. Ja nie korzystałam bo miałam cc, ale kółko miałam kupione, to się teraz latem dla córki przydało :p A serio- moja siostra po pierwszym porodzie właśnie na kółku siedziała
Staniki do karmienia tanie odradzam- miałam 3 lata temu i jak dla mnie tragedia

Kalogr- ja Młodego czuję wszędzie. Tzn. czkawkę ma gdzieś w dole, dupkę wypina na wysokości pępka na środku, a gierki bez litości 24 na dobę wbija mi pod prawy bok
 
Paulettah a jak oni Ci mierzą tą długość szyjki? Może głupie pytanie, ale serio nie wiem.

No ja czuje jej tyłek przy pępku bo go często wypina, kopie też w okolicy pępka, tylko, że właśnie ostatnio czuję jakby rączkami i głową obracała tak nisko właśnie ;/
 
a to mój lekarz już dawno przestał mi robić usg dopochwowe, tylko przez brzuch robi od jakiegoś czasu, to co mam mu powiedzieć, że czuję dziecko tak nisko?
 
Kalogr a lekarz przy badaniu ginekologicznym nie mowi jaka szyjka i czy zamknięta? Bo mi zawsze mowi i jezeli czuje skrócona to daje skierowanie na usg dopochwowe.
 
To czy szyjka się skraca to przy badaniu ginekologicznym na fotelu lekarz ocenia. Mój zawsze mówi jak sytuacja się tam prezentuje. A długość to przy pomocy usg dopochwowym się mierzy.

Kalogr a może brzuch Ci się obniżył I czujesz malucha nisko? Mój Misiek jak ma czkawke to czuje przy pepku a nóżki pod biustem przy zebrach. Zresztą on się chyba jeszcze obraca bo np z dwóch miejsc naraz mnie atakuje.
 
reklama
Do góry