reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

moni88 25 tydzien.. maz nie wytrzymal i zadzwonil do lekarza wypytac czy wszystko jest w porzadku i powiedzial ze tak, tylko po prostu ze u mnie w rodzinie najblizszej byly wczesniejsze porody i u mnie tez moze byc.. ja sama urodzilam sie w 35 tygodniu, ze to po prostu zeby dmuchac na zimne.. ale czy pojde do tego szpitala to i tak musze rozwazyc.
 
reklama
Moni dzidziuś też może ci się wbijać tak w bok. Mój też czasem tak robi...
Maja nasz fart z tymi ciuszkami!

Ilo a może warto się skonsultować z drugim lekarzem?
 
Moni a kotek domowy czy taki pół z dworu? Bo mój mi z bloku kiedyś zwiał ale znalazł sie u sąsiadki w piwnicy :)
taki pół z dworu,mieszkam na wsi wiec częściej latał po podwórku-za myszkami:-)
może i wiezadła ale nie mogłam spac,brzuszek oki,ale podbrzusze twarde jak kamien,nawet nie mogłam się przekrecic z boku na bok,jeszcze maz mnie wczoraj oswiedcił ze mam przepuchline( gdzies koło jajnika z lewej strony opinia jednego lekarza) i myślałam ze wszystko się powieksza,uciska i może dlatego ale mam to 8lat i w pierwszej ciąży niemiałam takich dolegliwości,byle do stycznia wytrwac:-):tak:
 
ilo_88 ja mam dostać w połowie października ten zastrzyk na płucka dla małej. Mój lekarz weźmie mnie na swój oddział i tam dostanę, tylko ja mam cukrzycę ciężarnych i dlatego. W grudniu z tego co już wiem w 36 tygodniu ciąży chcą abym urodziła małą aby do końca ciąży za dużo nie przybrała na wadze. Ale szczegółów to się dowiem we wtorek w Poznaniu na Polnej. Jadę do tamtejszej poradni diabetologicznej, ponieważ jak tydzień temu byłam w szpitalu na obserwacji to lekarze byli w szoku , że nie jestem pod opieką specjalistów z Poznania tylko zwykłej normalnej pani doktor diabetolog, która każe dietę z internetu patrzeć. I nie uświadomiła mnie co robić gdy cukier będzie za wysoki tylko co zrobić jak za niski. Ato akurat wiem bo w zeszłym roku kończyłam opiekuna medycznego. Jak na razie dzięki Bogu nie miałam takiej sytuacji ale pewnie pojechała bym do szpitala tym bardziej , ze jestem w ciąży.
A przede wszystkim dostanę porządnom dietę i przeszkolą mnie odpowiednio. Więc cieszę się , że trafię w odpowiednie ręce i opiekę
 
reklama
Do góry