reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Już pochłonęłam porcję rutinocorbinu, może jakoś wylezie to cholerstwo..

Ja mam kuchnię do zrobienia tzn szafki na wymiar no i poszłam 2 dni temu zrobić wycenę w jednym sklepie to zawołali ponad 7 tyś :szok: A moja kuchnia 2x2 m :szok: Gdzie jeszcze na tym metrażu jest lodówka, zmywarka 60-tka i piekarnik więc szafek malutko i wiszące tylko na 1 ścianie więc w ogóle nie mam pojęcia skąd taka cena - szukam dalej ! :angry:

Moja przyjaciółka straciła ciążę w 25 tyg :no: Zaczęło się od białka w moczu i wysokiego ciśnienia :no: Po 2-3-ch dniach w szpitalu tętno maleństwa zanikło :-(

Nie wiem czy jak na wymiar to będzie taniej ja za meble płaciłam 8 tys a tez mam maleńka kuchnie :/ myśle ze minimum te 5-6 tys musisz liczyć
 
Kurde moze tez kupie ten detektor. A któraś już widzi ruchy brzucha jak maluch kopie? Ja to dzisiaj zauważyłam dzieciaki dość aktywne były i normalnie brzuch sie wyginał tam gdzie kopnął jeden z drugim Haha zajebiste to :D
 
Bettka coś strasznego - dlatego ja jak Marcepanek kupuje sobie ten detektor tętna ..
Moja gwiazda kopie mnie praktycznie non stop - do tego stopnia, że godzina/dwie bez kopniaka i już się zaczynam martwić :no:
Nie wiem czy jak na wymiar to będzie taniej ja za meble płaciłam 8 tys a tez mam maleńka kuchnie :/ myśle ze minimum te 5-6 tys musisz liczyć
Parę lat temu już jedną kuchnię robiłam i naprawdę wykonanie bardzo solidne, blaty pogrubiane a była 2x taka i zapłaciłam 3500 zł.. Jakieś 7 lat temu - nie sądziłam, że ceny aż tak poszły w górę :no: W niedzielę pójdę na giełdę, może tam dorwę jakiegoś stolarza.. Liczę, że w max 3 tyś się zmieszczę :-D
 
Kurde moze tez kupie ten detektor. A któraś już widzi ruchy brzucha jak maluch kopie? Ja to dzisiaj zauważyłam dzieciaki dość aktywne były i normalnie brzuch sie wyginał tam gdzie kopnął jeden z drugim Haha zajebiste to :D

Przedwczoraj widziałam :) bo jak sie dowiedziałam o ciazy siostry to jakas nakręcona chodziłam cały dzien a mała razem ze mna i wiczorem sobie patrzyłam na brzuch hehehe
 
U mnie ruchów nie widać, jeszcze takie delikatniutkie ale codziennie czuje więc luzik:) a ja się codziennie z bólem brzucha budzę rano Ale to chyba pęcherz bo jak cała noc ostatnio się na siku nie budzę to po prostu mnie boli bo szybko przestaje jak wstane
A z tymi lekarzami to też nie można nigdy całkowicie ufać bo takie tragedie się czasami zdarzają i to często wina lekarza bo nic nie zrobił
 
Kupujecie "Szumisia" ? Jest promocja urodzinowa akurat -15% (kod rabatowy jest na FB). Chciałabym z otulaczem ale taki zestaw wyjdzie 170 zł po rabacie o ile dobrze liczę.. :confused2: Zastanawiam się jeszcze.. ZESTAW! Whisbear - szumiący miś + otulacz - Whisbear - Szumiący Miś, stworzony z myślą o spokojnym śnie


Ja mam i szumisia i otulacz. Są super! To były moje pierwsze zakupy dla synka! :-) Ja kupiłam to na targach, więc też ze zniżką.

Green macica podnosi się do 34 czy 36 tygodnia ciąży, więc jeszcze łożysko ma czas na powędrowanie w górę. U nie po prostu wcześniej wszystko wyszło przez to plamienie. A łożysko zasłania Ci wejście do szyjki czy np. jest położone blisko jej ujścia?

Co do ruchów to u mnie jeszcze nie widać. Mąż też jeszcze nie poczuł pod ręką. Wczoraj lekarz mi powiedział, że tak ok 24 tygodnia będą takie już wyczuwalne dla niego.
Mój mały najbardziej aktywny jest rano, potem koło południa i późnym wieczorem. Jak mu tak zostanie to chyba nie da pospać za bardzo... ;-)
 
Ja mam i szumisia i otulacz. Są super! To były moje pierwsze zakupy dla synka! :-) Ja kupiłam to na targach, więc też ze zniżką.

Green macica podnosi się do 34 czy 36 tygodnia ciąży, więc jeszcze łożysko ma czas na powędrowanie w górę. U nie po prostu wcześniej wszystko wyszło przez to plamienie. A łożysko zasłania Ci wejście do szyjki czy np. jest położone blisko jej ujścia?

Co do ruchów to u mnie jeszcze nie widać. Mąż też jeszcze nie poczuł pod ręką. Wczoraj lekarz mi powiedział, że tak ok 24 tygodnia będą takie już wyczuwalne dla niego.
Mój mały najbardziej aktywny jest rano, potem koło południa i późnym wieczorem. Jak mu tak zostanie to chyba nie da pospać za bardzo... ;-)

Ja mam kontrole łożyska 32 tydzien poki co - mi zasłania kanał rodny.

U mnie czuc troszke nad ranem koło 5/6 ruchy i na wieczor po 20.30 jakos

Cały dzien lenia ma :)
 
reklama
Ale się rozpisujecie od rana. Ja po mieście latałam, fryzjera szybkiego zaliczyłam, zakupy zrobiłam, a wy tu skrobiecie :)

Joa- u nas dzisiaj rano lało, teraz się cieplej robi
Ja muszę męża pogonić by w przyszłym tygodniu, na wolnym, remont zaczął, bo nie chcę na ostatnią chwilę w listopadzie lub grudniu

Bubcia- no czasem tak sie dzieje

paulinas8- a bo to nie tylko dziecko, ale i więcej krwi, macica swoje waży itp

Bettka- a rutinoscorbin można w ciąży? Syrop *spam* pij :)
Ja szumisia mam w planach, jak jakieś fundusze zostaną. Najpierw chcę mieć to co najpotrzebniejsze, a takie dodatki na końcu
A są nie tylko te Whishbeary tylko też Szumisie właśnie. Teraz na jesień będzie nowa kolekcja i jakieś takie słodsze są :https://www.facebook.com/9295963437...568308393481/1016567911726854/?type=1&theater
Ja chyba na tego będę polować. Ma być od połowy września w sprzedaży.
No i licze, że w Poznaniu w październiku na targach będą albo Whishbear lub Szumisie to może uda się taniej

green- no to uff. Niestety wiem co to kolka w ciąży i znam ten ból. Ale mnie wtedy tylko przebadali i kazali wziąć nospe i apap, więc za przeproszeniem, ***** pomogli. Teraz (odpukać) , w tej ciąży, nieby nic się nie dzieje i mocz jest ok.

Juti- oni to chyba coś ciągle po tatusiach mają. Mój ciągle głodny, i na słodkie go kusi :p A ja potem za dużo jem :p

Paulina- ja widzę od jakiegoś już czasu. Młody nieźle matkę wali, praktycznie co chwila go czuję. Może z jeden dzień miał spokojnieszy, a tak mam chyba dziecko z adhd. A niby łożysko na przedniej ścianie :)


Odprowadziłam Młodą do przedszkola i poszłam po lumpkach się przejść. Normalnie kupiłam 1,5 kilo ciuchów :p Wszystko prawie dla Małego :) Matka zaszalała. Zrobię fotki i Wam pokażę później. Teraz musze tylko poprzeglądac co mam, a czego mi brakuje. A brakuje chyba bodziakó z długim.
 
Do góry