reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
JJa mam kupiony katarek ale jeszcze odpukać nie używany :)

Na oparzenia można jeszcze stosować termentiol czy jakoś tak jak już nic innego nie skutkuje :)

Używałam octanosept i pępoł ładnie się zagoił, pępowina odpadła po 8 dniach :)

Musze jakieś ubranka kupić na dziewczynkę i na zime bo Olin z lata wiec same letnie rzeczy niestety :( eh, tylko body, kaftaniki, półśpiochy i śpiochy mam, trzeba w jakieś rajtki, spodnie, sukienki się zaopatrzyć :)
Ostatnio co kupiłam to na allegro kombinezon misia z hm na zimę ;)
 
Paulettah znam to. Ja też bym się piwa napiła. A ostatnio nigdzie nie mogę znaleźć Bawarii, która ma 0,0 alko i smakuje jak piwo. Te wszystkie Lechy czy Żywce mają 0,5...:-( A są w każdym sklepie...
 
Ja tam już jestem umówiona z siostrą, że jak urodzę i dojdę do siebie, to pokarm odciągnę i idziemy na piwo. Nie będę czekać do końca karmienia!!! ;-)
 
Ja tez oglądam. Ale coś ułożyć sie nie mogę bo to mnie rwie w lewym biodrze, to mi bąbluje dziwnie i drży vw okolicy żołądka, ehhh. Dzisiaj mam dzień pt. Nie lubię tej ciąży. Wszystko mnie wkurza, rano ryczałam o byle co, a humoru nie mam na nic. I śpię co chwila. Gdzie ta energia z II trymestru się vpytam?

I już 2 do zera przegrywamy
 
reklama
Do góry