reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja w CityCenter. Na Malcie rzadko bywam, bo ode mnie daleko, a w środę planuję pociągiem pojechać, bo nie lubię sie do centrum autem pchać od rana, a na Polną musimy na to usg
 
Co do pępka to nie wiem jak w Polsce Ale w Austrii już dawno jest ze pępka się nie przemywa żadnym fioletem ani spirytusem tylko normalnie podczas kąpieli się myje a później tylko żeby dokładnie osuszyć ręcznikiem i odpada ślicznie
Paulettah ale masz ubranek co ty z nimi będziesz robić?
U mnie przeprowadzki ciąg dalszy, mam już dość, ja chyba umrę zanim się to skończy
 
Ja tam jeszcze nie byłam w ogóle a w Malcie to jeszzcze w ciąży z Maryśką :sorry: w tkmaxie to tylko zabawki czy książĸi udało mi się kupić, rzeczy czasem fajne ale takie drogie że szok :O raz mama Marysi śliczną sukienkę na wyprzedaży kupiła
 
Co do pępka to nie wiem jak w Polsce Ale w Austrii już dawno jest ze pępka się nie przemywa żadnym fioletem ani spirytusem tylko normalnie podczas kąpieli się myje a później tylko żeby dokładnie osuszyć ręcznikiem i odpada ślicznie
Paulettah ale masz ubranek co ty z nimi będziesz robić?
U mnie przeprowadzki ciąg dalszy, mam już dość, ja chyba umrę zanim się to skończy

Przynajmniej nie będę codziennie pralki odpalać jak sie obrzygaja 5 razy dziennie :D

Tak mi wlasnie ciotka mówiła żeby tylko woda robić :)
 
my mieliśmy do nosa jakiś sopelek co tez się wcisgalo to tego filtra ale mnie tylko za pierwszym razem obrzydzil hehe potem było ok. do tyłka tylko sklepowej mąki ziemniaczanej używałam a do pępka hmm nie pamiętam chyba woda utleniania ale szybko odpadł 5 czy 6 dnia. położna kolezance ostatnio mówiła ze octanisept jest dobry tylko do cienkiej pepowiny co jej się też właśnie paskudzilo długo
 
Do nosa miałam fride ale mnie to trochę obrzydzalo a poza tym kręciło mi się w głowie od tego wciagania :p teraz mam katarek - relacja, kilka sekund i z głowy.
Z pępkiem miałam luz bo sam odpadł w szpitalu, a tak nic z nim nie robiłam szczerze mówiąc. Pielęgniarki zaglądały. To chyba co roku nowe trendy są czym pielęgnować.
Do pupy używałam różnych preparatów. I sudokrem, bo na oparzenia świetny i bepanthen - też dawał radę, linomag w szpitalu ale był taki sobie.

Dziś sobie uświadomiłam że mam już ułożone dziecko tzn Wojtek jest już przewidywalny o której wstaje, śpi, je itd. A od stycznia znów będzie rozwalka totalna :D znów te tysiąc pobudek w nocy i uczenie się o co dziecku teraz chodzi. .. ach.
 
reklama
Sierpniowa- ja mam ułożone dziecko co pol dnia spędza w przedszkolu, samo je, korzysta wc i zajmie się sobą. I kurka sobie nie wyobrazam znów kupek, pieluch, nocnych pobudek co chwila, zabkowania itd. Juz zapomniałam jak to jest z niemowlakiem i jak dziecko nie mówi, nie powie o co chodzi. ;)

Ohoo a się rozpycha w brzuchu :)
 
Do góry