reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witajcie ;) właśnie nadrobiłam wątek dnia dzisiejszego. Szybko piszecie :) ja mam takie smoczusie nie wiem czy będzie chciała bo starsza córka wcale nie chciała dławiła sie i wychowała bez smoczka, zobaczymy jak ta będzie sie sprawowała. Zobacz załącznik 708610

Mój mały na tych smoczkach wychowany :-p Ostrzegam przed tymi łańcuszkami do smoczków. Łatwo się łamią, dziecko może połknąć. Nam się nie zdarzyło, ale na sierpniówkach kilka mam prawie zawału dostało.

Ja się chyba cieszę, że nie muszę teraz bawić się w robienie wyprawki dla dziecka. Przed porodem kupie kilka małych bodziaków do szpitala, pampersy, kombinezon i ew. otulacz grubszy do wózka. Tyle:-)
Jak pogoda u Was? U mnie leje od wczesnego ranka, jest chłodniej i ciemno. Uwielbiam taką pogodę:-)
 
Kurka chyba nie dotrę na te targi jutro. Sama nie wiem czy jechać czy nie, skoro i tak w środę będę na Polnej. A samej mi się pociągiem nie chce.

Programu też chyba nie obejrze na dwójce, bo jak na złość po ostatniej burzy we wtorek nie działa mi 1 i 2. Wczoraj chciałam oglądac ten serial Prokurator i dwójki nie mam. Chyba znowu się antena przestawiła

Fajne Wasze zakupy :)

Ja zaliczam dzisiaj jakiegoś doła. Nie dosć, ze się nie wyspałam( śniły mi się jakieś robale czarne, jak glisty, ze je musiałąm zbierać i związywać ze sobą, a ohydne były), to nad ranem obudziłam się z takim bólem zdrętwiałego ramienia, któy szedł w dół do dłoni, ze myślałam, ze się poryczę. Nie mogę sobie pozycji znaleźć, najlepiej mi na wznak, na lewej drętwieję, na prawej w ogóle mi nie wygodnie. I nadal lekko na brzuchu śpie jednym bokiem :(
Odbiorę po południu Małą z przedszkola i chyba do siostry na ploty skoczę, na poprawe humoru
 
u mnie dziś pogoda deszczowa ... spać się chce ... ale małego pałerka dodaje mi wczorajsza zdobycz :D Zobacz załącznik 708611
haha jeszcze dziś mąż mówi że przyszła paczka z body więc potem pokarzę Wam :D zrobiłam sobie lekkie żarty z męża :D bo body bardziej pod niego kupiłam dla małego :-D
a mąż wczoraj sprezentował synowi smoczek i gryzaczek (bo ostatnia sztuka- wpadła mu w oczy) Zobacz załącznik 708614 mam nadzieję,że dobry kupiliśmy smoczek :p
ja chciałam jeszcze poczekać ale mój się napalił i nie odbierałam mu tej przyjemności :D
zaraz uciekam do koleżanki na plotki :p

tez mam tego "ala" 'pajacyka potworka,taki milusi w dotyku:-)
 
A ja tu w pile nie mam za bardzo znajomej aby pójść na kawkę aby spacer porozmawiać sobie. Moja przyjaciółka mieszka w mojej rodzinnej stronie. Mamy kontakt telefoniczny ale to nie to samo. A u Marcina mieszkam od lipca i nie znam żadnej sąsiadki ale wiem ,że ta co mieszka pod nami ma małe dzieciątko urodziła na początku sierpnia i widziałam ja kilka razy nic poza tym ;( Brakuje takiej bratniej duszy do pogadania
 
Bubcia babybjorn to wisiadło , odpada. Ergobaby ok ale dalej nie dla nie siedzącego malucha

Juti nie będzie problemu na pewno. Polecam w temacie nosidełka i chusty forum chusty.Info skarbnica wiedzy.

Grubasek a widziałaś je na żywo? Mi się kojarzy riko alpina, w necie fajny i nie za drogo
 
reklama
Sufit pomalowany, oczywiście cała rodzina już wie bo moja siostra ich powiadomiła jaka to jestem nieodpowiedzialna, a mój mąż to już w ogóle Tyran goni mnie do roboty.. eh.. :baffled:
 
Do góry