reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

To ja przepiore jeszcze raz w 40 stopniach jak pokoik będzie gotowy i potem poprasuję i poukładam już w pokojach chłopaków.

Koleżanka z bliźniaczych wrzuciła zdjęcie swoich miesięcznych chłopaków - są tacy sami!!! Masakra pokazałbym wam ale nie chce cudzych zdjeć udostępniać. I tak wymyśliłam ze na metce napisze M albo N żeby ich po ubraniu rozróżniać :) co myslicie?
 
reklama
Simka ta stronka z ciuchami ciążowymi świetna i nawet ceny przystępne. Mam zamiar kupić sobie spodnie dresowe i nie będę szukać po sklepach tylko się pomierzę i zamówię z tej stronki.
 
Paulina beda Ci kawaly robic i sie podmieniac jak ktorys cos zbroi ;)


a my dzis z Olusiem cwiczymy spanie na noc bez pieluchy, mata zalozona, ciekawe czy bede pranie rano wstawiac ;)
 
Martusia pamiętam jak anite oduczalam sikania w nocy.. jakoś Mienia łam jej pościel i sam materacyk w łóżeczku leżał a ona weszla siedziała sobie i nasikala. .. wyniosła materac na balkon o mówię że musisz dziś z nami spać bo twój materac się nie nadaje i cala koc same szczebelki były a ona z nami i tak się przejęła ze wolała w nocy potem :)
 
Paulina beda Ci kawaly robic i sie podmieniac jak ktorys cos zbroi ;)


a my dzis z Olusiem cwiczymy spanie na noc bez pieluchy, mata zalozona, ciekawe czy bede pranie rano wstawiac ;)

Oglądałam ostatnio program o bliźniakach i dwóch chłopaków tak w wieku 16 lat jak jeden pił na imprezie to ten trzeźwy dwa razy przychodził do mamy chuchać ale nigdy sie nie dała oszukać :D

A ile mały ma już? To 3mam kciukami tez ;)
 
reklama
Do góry