reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Paulina- nie powinno się zkurzyć, jak będzie w szafie. Nie wiem w sumie. Jak Polka się rodziła, to miesiąc wcześniej miałam wszystko gotowe- nawet łóżeczko stało, tylko tatuś miał pościele ubrać.

Są jakieś pozycje w ciąży, w których nie powinno się siedzieć? Bo ja, ze jeszcze brzucha nie mam za dużego, to siedzę w każdej, po turecku, z nogami pod brodą, czy jak mi tam wygodnie, a w sumie nie wiem czy można? Kurka w pierwszej ciąży to się nawet nad tym nie zastanawiałam :p

Hmm to ja chyba jeszcze raz przepiore po remoncie poprasuję i moze będzie oki :)
 
reklama
JA to chyba będę musiała kupić kolejną komodę Bonnie mam gdzie tych wszystkich rzeczy młodej dać :( noni jeszcze ubranka jakieś inne typu sukienki bo wszystko co mam to letnie Olina :)
 
Ja mam ciuszki dla małej w reklamówkach jeszcze. Umyśliłam sobie , że będę prała dopiero pod koniec listopada. Może nie będzie za późno na wypranie. A czy te nowe ze sklepu ciuszki też pierzecie bo już sama nie wiem jak to jest chociaż nie pierwszy raz jestem w ciąży :/
 
Ja mam ciuszki dla małej w reklamówkach jeszcze. Umyśliłam sobie , że będę prała dopiero pod koniec listopada. Może nie będzie za późno na wypranie. A czy te nowe ze sklepu ciuszki też pierzecie bo już sama nie wiem jak to jest chociaż nie pierwszy raz jestem w ciąży :/

tak nowe ciuszki ze sklepu piore, nawet na metce jest napisane. swoje nowe takze piore.
 
reklama
Do góry