reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

&&& za wizyty.

W domu troszkę chłodniej. Wczoraj chwilę popadało po 20 to takie czeskie powietrze się zrobiło to przymierze ciąg w domu zrobiliśmy jak maly poszedł spać żeby na niego nie wialo. Dalej ma chrype ale nic oprócz tego.
Wczoraj bylam na badaniach bo w pn mam wizytę u endo. Musiała autobusem wracać i myslalam że nie dojade do domu. Niby okna pootwierane a mi tak słabo było. Aż zadzwoniłam do mamy żeby siostra pojechała po mnie na przystanek choć blisko mam. Masakra. A ciśnienie 115/59 i 71 tętna. Więc teoretycznie dobre.

Niby od poniedIalku ma się u mnie ochlodzic. Oby.
 
reklama
Dzieki dziewczyny :) ja dzis latam caly dzien, tesciowa zwiozla mi ubranka dla dziecka. U nas w domu na parterze, zew mieszkanie i jest dosyc zimno i mamy problem z wilgocia wiec jade wszystko dac mamie do poprania i prasowania :) wszystko bede miec swiezutkie tylko polecacie jakis proszek, pkyn do prania dla dzieci?? Cos w przystepnej cenie, bo widzialam cos na stoisku z kosmetylami bialy jelen no i czy plyn do plukania jakis sof moze byc??
 
Ja wróciłam z badania krwi, ale dzisiaj babka inna była i mnie boleśnie ukuła. Mam nadzieję tamta tylko na urlopie.

Trzymam kciuki za wasze wizyty.

Innabajka- ja roznych proszków czy plynow uzywalam ale dzidziuś jest w miarę tani chyba. Teraz wolę kapsułki wiec kupię z jelpa.

Za pol godz zmykam na jogę a po drodze do lumpkow
 
Ja w pon bylam na morfologii i moich wynikow do dzis nie ma.. :/ a potrzebuje je do niedzieli bo wracam do trojmiasta na 3dni miedzy innymi na wizyte :/ jakas porazka...
U mnie goraco, nawet wyjsc sie z domu nie chce..
 
Dzieki dziewczyny :) ja dzis latam caly dzien, tesciowa zwiozla mi ubranka dla dziecka. U nas w domu na parterze, zew mieszkanie i jest dosyc zimno i mamy problem z wilgocia wiec jade wszystko dac mamie do poprania i prasowania :) wszystko bede miec swiezutkie tylko polecacie jakis proszek, pkyn do prania dla dzieci?? Cos w przystepnej cenie, bo widzialam cos na stoisku z kosmetylami bialy jelen no i czy plyn do plukania jakis sof moze byc??

Moze jest u Ciebie niemiecki sklep ja kupuje persil sensitive taki biały ale w Niemczech ja z reguły kupuje :)
 
Taka refleksja 7 letnie dzieci nagrywajace vlogi (chyba tak to sie nazywa) z pelnym przygotowaniem, tzn specjalnie sie do tego ubieraja, wybieraja temat, maja swoje smartphony czy to sie dzieje naprawde?
Albo radykalnie zmienie swoje zdanie i sie dostosuje, albo moje dziecko wychowa sie w epoce kamienia lupanego...:-)
Nagrywane odcinki trudnych spraw, ktorych bohaterami sa littles pet shop, mozna ogladac na yt... ;-(
A gdzie jest "raz, dwa, trzy baba jaga patrzy!", albo chociaz puzzle, domki na drzewie, cokolwiek?
 
Dzieki dziewczyny :) ja dzis latam caly dzien, tesciowa zwiozla mi ubranka dla dziecka. U nas w domu na parterze, zew mieszkanie i jest dosyc zimno i mamy problem z wilgocia wiec jade wszystko dac mamie do poprania i prasowania :) wszystko bede miec swiezutkie tylko polecacie jakis proszek, pkyn do prania dla dzieci?? Cos w przystepnej cenie, bo widzialam cos na stoisku z kosmetylami bialy jelen no i czy plyn do plukania jakis sof moze byc??

Ja polecam proszek albo plyn do prania Lovela. U mnie sprawdzony, moja siostra używała proszku Dzidziuś i też była zadowolona. Żadnych uczuleń dzieciaki nie miały.
 
reklama
Witam :) wczoraj miałam dzień poza domem. Byliśmy na wizycie u lekarza i już mam 19 od dzisiaj a płeć dalej nie znana :) mój partner trochę zawiedziony ale to nic bo 31 sierpnia mamy badania prenatalne i już na pewno poznamy płeć. Ja mam przeczucie od początku jak tylko jestem w ciąży , że będzie mały Aleksander - tak chcemy mu dać na imię. Mam cukrzycę ciężarnych tzn. badam sobie krew na razie nie mam insuliny i mam nadzieję , że tak będzie do końca ciąży. Wizyte kontrolna mam 21 sierpnia i zobaczymy co pani doktor powie na wyniki.
 
Do góry