reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
W ktorym tygodniu mozna wyczuc juz ruchy dziecka ??

Zalezy ktora to ciaza jak sie dowiedziałam od dziewczyn i czy masz łożysko na przecenie czy tylnej ścianie - ja mam najgorszej, pierwsze dizecko i łożysko z przodu ( nie mylić z przodującym) mam 19tc i cos tam czuje ale to jeszcze baaaaardzo umowne :)
 
Marcepanem- nie ja z Austrii Ale primark też jest :) I super wózek znalazłaś , ja coś podobnego oglądałam Ale jeszcze nie wiem jaki

Inna bajka- nie trzeba w 19 tc czuć ruchów, moja koleżanka pierwsze baaardzo delikatne poczuła dopiero 22-23 tc i było wszystko Ok i przez całą ciążę mało ruchów czuła a dziecko zdrowe i wszystko super więc nie ma się czym martwić :)
 
Simka o wózku chyba do mnie tak wiec cena za komplet to pomiędzy 600-650£. Cena duża nawet tu bo są komplety za 250£. Jednak ja to wzrokowiec i jak cos wpadnie w oko to nie ma zmiłuj :)

Innabajka balsam moze byc dobry efekt chyba bezpieczniejszy od typowych samoopalaczy. Daj znać :)

Pyscek roznie to bywa ,z doświadczenia wiem ,że i w 13nastym ,ale to w kolejnych ciążach. W pierwszej czułam w 15nastym. Wszystko tez zależy od budowy ciała mamy. Drobne kobietki duze szanse maja na wczesne ruchy.

Emenems a mąż już macal ? :D Czuł?
Zjedz cos małego ale bombowego i poczekaj z 30minut ,a potem spokojnie połóż sie i poszturchaj brzuch.
Duze szanse ,że ktos Ci odpuka :D
 
Simka o wózku chyba do mnie tak wiec cena za komplet to pomiędzy 600-650£. Cena duża nawet tu bo są komplety za 250£. Jednak ja to wzrokowiec i jak cos wpadnie w oko to nie ma zmiłuj :)

Innabajka balsam moze byc dobry efekt chyba bezpieczniejszy od typowych samoopalaczy. Daj znać :)

Pyscek roznie to bywa ,z doświadczenia wiem ,że i w 13nastym ,ale to w kolejnych ciążach. W pierwszej czułam w 15nastym. Wszystko tez zależy od budowy ciała mamy. Drobne kobietki duze szanse maja na wczesne ruchy.

Emenems a mąż już macal ? :D Czuł?
Zjedz cos małego ale bombowego i poczekaj z 30minut ,a potem spokojnie połóż sie i poszturchaj brzuch.
Duze szanse ,że ktos Ci odpuka :D

Maz mało cierpliwy a dziecko powściągliwe w ruchach - pozatym jak mu pokazuje gdzie dziecko jest i ze tam ma łapę trzymac to on wie lepeiej i kładzie pod pępkiem zaraz a tam to jedyne co poczuje to moj układ trawienny ale spoko :D moze w koncu skuma ze poki co dziecko jest nisko :D
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Jejku Wy już wybieracie wozki,robicie zakupy a ja zupełnie nieogarnieta jestem. Ledwie kupiłam jednego pajacyka i to z przypadku. Ja tam ciągle myślę że mam dużo czasu.
Jestem właśnie po weselu, w taki upał to był koszmar. wesele wyjazdowe autokarem razem trwało 15 godzin godzin, później snu 5 godzin i autokar na poprawiny no i znów 9 godzin.strasznie to męczące ale niepowiem postańczyłam i pojadłam pysznoszności. Wczoraj wieczorem jak wróciłam zauważyłam że mam okropnie spuchniete nogi, normalnie jak bańki, wypiłam wapno i leżałam z nogami w górze odrobinę zeszło ale niezupełnie. Macie może jakieś sposoby na opuchlizne nóg?
 
Do góry