reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hey hey. Widzę ,ze zakupy udane :)

Bubcia jestes z UK ?
Widzę ,że zakupy z Primarku ;)

Paulettah śliczne. Moje maluchy obecnie rzeczy z Kubusia juz nie chcą. No cóż takie etapy :)

Mysiaka92 ale jak przełożył ? Moze powiedz ze Tobie dany termin nie pasuje?

Marzenka88 widzisz a tak sie bałaś. Super bo samemu to jednak fajnie sie mieszka :)


To owłosienie na brzuchu to norma. Ja mam meszek tyle ,że jasny.

A ja zakupiłam pieluchy tetrowe tu zwane muślinowe i tez zadowolona jestem :)
Jeszcze ręczniki do kapieli i moge byc spokojna :)

No i chyba znalazłam wózek :)




ImageUploadedByForum BabyBoom1439233004.682901.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439233004.682901.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439233004.682901.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Teteowa przewiewna moja nielubi flanelowychm ale dobrze ze mialam 3 bo wyszlo cos nietak z bioderkami i wsadzalam malej miedzy nogi bo sa sztywniejsze.
 
Aktina kompletny i ten konkretny kolor ok 600-650£.

Tu generalnie króluje Bugaboo ,ale mnie to siedzisko w spacerowce nie przekonuje. No i trudny dostęp do kosza...
Jeszcze iCandy wizualnie mi sie podobają niestety są cięższe.

Paulettah tetra lepiej wchłania ,a flanela taka miękka i lekko włochata :)
Przynajmniej ja tak pamietam pidżamy flanelowe :)
 
marcepanek - to w takim razie podobnie cenowo, kurcze im dłuzej oglądam wózki tym mniej mi sie mój wybrany x lander podoba :p powinnam go kupić, postawic w piewnicy i nie ogladac juz :D
 
Hey hey. Widzę ,ze zakupy udane :)

Bubcia jestes z UK ?
Widzę ,że zakupy z Primarku ;)

Paulettah śliczne. Moje maluchy obecnie rzeczy z Kubusia juz nie chcą. No cóż takie etapy :)

Mysiaka92 ale jak przełożył ? Moze powiedz ze Tobie dany termin nie pasuje?

Marzenka88 widzisz a tak sie bałaś. Super bo samemu to jednak fajnie sie mieszka :)


To owłosienie na brzuchu to norma. Ja mam meszek tyle ,że jasny.

A ja zakupiłam pieluchy tetrowe tu zwane muślinowe i tez zadowolona jestem :)
Jeszcze ręczniki do kapieli i moge byc spokojna :)

No i chyba znalazłam wózek :)




Zobacz załącznik 705005

Zadzwonili do mnie ze lekarzowi cos wyskoczylo i dzien pozniej mam przyjsc na 14.15 a narzeczony do 14.00 pracuje i nie zdarzy nawet helikopterem :p ale probuje cos w pracy zalatwic zeby szybciej wyjsc a pozniej odrobic.. pytalam o pozniejsza godz a oni do mnie ze lekarz przychodzi godzine szybciej specjalnie
 
Paulina- ale fura :)

Vivienne- gratuluję córeczki :)

Ajjj zazdroszczę, ze już wiecie. Ja mojego gina zmuszę by mi usg zrobił teraz jak nie będzie chciał :p

Ja pod pępkiem gole co jakis czas, bo i tak mi wygolili dosyć sporo podczas pierwszej cesarki, więc teraz czasem odrastają takie brzydkie

Marzenka- gratuluję mieszkanka. Śliczny brzuszek

Bubcia- brzuszek śliczny i rzeczy dla Maluszka też

żabila- ja też nadal używam. Sama kupiłam moze z jeden ręcznik, a od szwagierki dostałam cztery: dwa mniejsze i dwa metr na metr właśnie, i te są świetne. Do dzisiaj Młodą obwijam :)

Marzenka- też oglądałam ten wózek, świetny, ale cena w Polsce powala. A jak u Was?

mysiaka- szkoda, ale moze lekarzowi coś wypadło
 
Marcepanek, ja tez marze o Igo ale cena mnie powala wiec chyba kupimy uzywany Evo :)

Ja dzisiaj mam test balsamu brazujacego, zobaczymy jak jutro bede wygladac ^^
 

Załączniki

  • 1439236910218.jpg
    1439236910218.jpg
    18,3 KB · Wyświetleń: 37
reklama
Do góry