reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa udało mi sie sciągnąć ta aplikacje i mi mowi ze moja waga jest w normie - górna granica normie... Czyli znowu pilnowanie sie .. Ehhh
Zobacz załącznik 703647
Ty, ale zobacz jaki mały jest zakres tej normy! No to super, że się mieścisz. Ja już zjadłam kanapkę, więc nie będę się ważyć, jak nie zapomnę to jutro ci prześlę z wyższym wynikiem i lekką niedowagą :)
 
reklama
Ale jesteście zajebiste z tymi serialami :) My nie mamy telewizji w domu i zawsze przed snem oglądamy jakąś bajkę na dobranoc. Myślałam, że to dużo tak codziennie, ale teraz widzę jakie mamy braki!
Chyba mamy trochę inny gust, bo nie znam tych Waszych oprócz homeland i gry o tron ale sprawdzę te co wymieniłyście:)
Mi się podobał:
orange is new black, white collars, suits, homeland, sherlock, how i met yoor mother. Teraz oglądaliśmy the episodes (ale tylko z braku laku). True detective , house of cards nas nudziły trochę przytłaczające jak na "bajkę przed snem".

Mnie znowu głowa boli, w nocy budziłam się z bólu.

To ja z tych orange, sherlcok ( petarda), the episodes, mnie sie całkiem podoba, iczywiscie true detective - kolezanka namawiała do collaars wiec chyba podejde.
Ja duzo na hbo i netflixie bo to mam w tv a reszte sciagam :)

A moze to cisnienie ta głowa ??
 
Ty, ale zobacz jaki mały jest zakres tej normy! No to super, że się mieścisz. Ja już zjadłam kanapkę, więc nie będę się ważyć, jak nie zapomnę to jutro ci prześlę z wyższym wynikiem i lekką niedowagą :)

Wez no :D bo to chodzi w jakim tempie przybierasz - jak moja wyjściowa to 53.7 to wiesz .... Nabrałam 4,5 kg juz.
 
Mama mia ile wy ogladacie ja wiekszosci niewidzialm bo zwyczajnie niama kiedy :-( :-( dzis spalam w donku ale mala poplakiwala co troszke,kaslala i sie niewyspalam :-( :-( glowa boli i brzuch pobolewa :-( 10 mam polowkowe to zobacze dzidzie a 14 mojego gina i 20 echo dzidziusia. Ale sie wizyyt nazbiralo w jedynm czasie :-)
 
Mama mia ile wy ogladacie ja wiekszosci niewidzialm bo zwyczajnie niama kiedy :-( :-( dzis spalam w donku ale mala poplakiwala co troszke,kaslala i sie niewyspalam :-( :-( glowa boli i brzuch pobolewa :-( 10 mam polowkowe to zobacze dzidzie a 14 mojego gina i 20 echo dzidziusia. Ale sie wizyyt nazbiralo w jedynm czasie :-)

Skonczy sie niedługo hahahahaah :) tak spędza czas 33 latka ktorej maz idzie o 19 spac i nie ma zadnych obowiązków :)

Popraweczka - udało mi sie zwalczyć zaparcie mieszanka wieczorna wybuchowa ( suszone śliwki kiwi truskawki błonnik zalane maślanka) i mam 57.9 a wczoraj miałam duzo wiecej przez te jelita... Matko jak mi dobrze:D
 
72.4-73.4 taka powinnam miec wage ja mam 70.9 i mam sie sk9ntaktowac z lekarzem bo mam lekka niedowage :p hahahahha ja sie pytam gdzie ta niedowaga?!?!? Ja mam jeszcze nadwage :p
 
Ej co to za apka? Podajcie nazwę :))


Dobra znalazłam :) ale trochę lipa bo nie można dodać ciąży bliźniaczej :/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Paulettah to Moja Ciąża. I ma tam taki kalkulator wagi.

Xkarola mnie powiedziało o niedowadze przy 75,3! :-) Też parsknęłam śmiechem!!!
 
Do góry