reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Aktina Ty już wiesz co :*
Innabajka tak więź od początku. Zarówno w tej ciąży jak i z Olim.

A ja od kilku dni oglądam Z pamiętnika położnej oparte na faktach. Jestem w szoku poniekąd. Na bbc leci gdyby któraś chciała zobaczyć, 19.40 lub 20.30

Jutro idę do gina ale tylko po skierowanie, ileż cudownych opinii dziś czytałam na temat lekarza od usg i mąż mówi że więcej tam nie pójdę. Niestety opinie jak najbardziej prawdziwe i słuszne.

Życzę Wam miłego wieczoru. Nie szaleć tam :p
 
reklama
Emenems, Paulettah nie mam fotek ale mi tu jeszcze brakuje Manu Bennetta z Arrowa i Spartacusa ♥! I Iana Somerhaldera z Vampire Diaries. ;-) Z True Blood ja byłam fanką Joe Manganello! ;-)
Ha widać z tego zestawienia ja lubię facetów dość męskich z urody, niekoniecznie o klasycznie ładnej buzi. ;-)
 
Jahahaha no mowie - mi po 10 pokazało ze juz nie mozna wiecej :D

No jest na co popatrzeć w tych serialach Ahahahahah
 
Emenems, Paulettah nie mam fotek ale mi tu jeszcze brakuje Manu Bennetta z Arrowa i Spartacusa [emoji813]! I Iana Somerhaldera z Vampire Diaries. ;-) Z True Blood ja byłam fanką Joe Manganello! ;-)
Ha widać z tego zestawienia ja lubię facetów dość męskich z urody, niekoniecznie o klasycznie ładnej buzi. ;-)

Ian tez spoko chociaż ja zawsze wolałam niebieskookich blondynów :D (wiem wiem nijak sie to ma do mojego m hehe)
 
Wiadomo - Ragnar z Vikingow:D nawet moj maz go strasznie lubi - Dlatrgo jak syn sie urodzi bedzie Jan Ragnar :)
Pytałam na wszelki wypadek kolezanki Norweżki czy to nie przypal mowi ze nie ze całkiem fajnie brzmi razem - bo tu jak ktos ma dwa imiona to sie dwa uzywa i dwoma sie zwraca do kogos :)
Oczywiscie dla mnie Jasiu :)
 
Dziewczyny szalejecie z tymi serialami :) Ja ostatni ogladałam jakos w poprzedniej ciazy :D potem prca uczelnia, dom .. i tylko na jakies ksiazki w miedzyczasie byl czas :p

Martusia :) dzieki :)
 
Joa udało mi sie sciągnąć ta aplikacje i mi mowi ze moja waga jest w normie - górna granica normie... Czyli znowu pilnowanie sie .. Ehhh
ImageUploadedByForum BabyBoom1438409974.385341.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1438409974.385341.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1438409974.385341.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Ale jesteście zajebiste z tymi serialami :) My nie mamy telewizji w domu i zawsze przed snem oglądamy jakąś bajkę na dobranoc. Myślałam, że to dużo tak codziennie, ale teraz widzę jakie mamy braki!
Chyba mamy trochę inny gust, bo nie znam tych Waszych oprócz homeland i gry o tron ale sprawdzę te co wymieniłyście:)
Mi się podobał:
orange is new black, white collars, suits, homeland, sherlock, how i met yoor mother. Teraz oglądaliśmy the episodes (ale tylko z braku laku). True detective , house of cards nas nudziły trochę przytłaczające jak na "bajkę przed snem".

Mnie znowu głowa boli, w nocy budziłam się z bólu.
 
Do góry