reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mam pytanie do dziewczyn co maja juz dzieci: macie w domu jakies zwierzeta i jezeli tak to jak ich relacja z waszymi dziecmi? Ja mam psa i kota i nie wiem jak to bedzie jak bedzie dzidzius.
 
reklama
Hej dziewczyny! Idziecie jak burza :) Moja tesciowa mieszka na tyle daleko, że kontakt mamy minimalny ;)
Jeśli chodzi o zwierzaki to ja mam psa ale przygarnelismy go jak Helka i Tymek byli już na świecie. Myślę że trzecie dziecko też bedize zaakceptowane bez problemu.
 
Jeśli chodzi o tygodnie ciązy to na wizycie 07 czerwca ginekolog mi wyliczyla ze jestem w 6 tygodniu , suwaczki tez sie zgadzają.
 
Zorira to masz dlugie cykle? Bo ja mam termin na 23styczeń a miedzy nami tylko 3dni różnicy według suwaczka.

Ja dziś padam na twarz normalnie w domu mam ok 30 stopni ,a na zewnątrz nie lepiej...Dzieci całe mokre włosy jak po umyciu no masakra.

ImageUploadedByForum BabyBoom1435768265.817338.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435768265.817338.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435768265.817338.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 53
ale sie tu dawno nie udzielalam,chociaz sledze codziennie na biezaco:p
czesc wszystkim ;)

ja nie mam zwierzat w domu,ale bardzo bym chciala,jednak mieszkanir na 6 pietrze i delegacje meza zniechecaja,bo bym nie miala jak wyjsc ze zwierzakiem :p

ja mam dzis 12+5 tyg ciazy a mowi sie ze to juz 13? bo leci 13 tak? nie wien jak to jest ale jak mialam 9+0 to w aplikacjach juz jest to nazywane tyg.dziesiatym, a jak bylam wtedy na wizycie to gin powiedzial ze tydz.9..

a duzo z was ma jutro usg prenatalne tak, dobrze kojarze?
 
Hej ja mam psa, suczkę, która ma ADHD i cały dzień mija jej na tym aby skupić na niej nasza uwagę. Potrafi mi nawet swoją kość przynieść i oddać. Nie wiem jak to będzie jak się pojawi dziecko, planujemy z mężem odwiedzić jakiegoś behawioryste psiego jak będzie bliEj porodu.
 
A i trzymam kciuki za wasze jutrzejsze wizyty! Fajnie ze tyle z Was ma. W 1 dniu to czytając jutrzejsze relacje szybciej zleci mi czas do moich badań w piątek:)
 
See you dobrze mówisz z tymi tygodniami, bo to jak z urodzinami, kończysz 12tc, zaczynasz 13, np. 12+5 to skończonych 12 tygodni pełnych i 5 dni z 13 tygodnia.

Jutro ja mam prenatalne, i chyba 3 inne dziewczyny, oczywiście nie pamiętam które :( ale za wszystkie trzymam kciuki!
 
reklama
Dziś się fatalnie czuje i ta pogoda :(

A więc my zwierzaka juz nie mamy, szare futro czyt. królik padła nam w marcu, czekamy z nowym aż Olin będzie większy czyli jakieś 4 lata ;)

Teściową mam super, kobieta pomoże i nie wciska nic Olinowi jak mnie nie ma, jeszcze się pyta czy młody je to czy tamto, wiec jest ok :) nie przegrzewa go, jak się zapytam coś odnośnie wychowania, czy też jedzenia to potrafi doradzić a co najważniejsze nie wtrąca się w nas ;) mieszka 2 km od nas
Za to moja "mama" to diabeł wcielony, nie interesuje się wnukiem nawet nie raczyła przyjechać na roczek :( olała wnuka, ale mnie to nie dziwi, mnie też nie lubi, zawsze jak była sposobność zostawiła mnie gdzie się dało. Ona woli chłopców wiec moi bracia jej wszystko wynagradzają. Ostatnio jak była to mojemu chłopu powiedziała ze ma się do niej zwracać per pani a nie teściowo czy mamo, wiec wesoło ;) a mi kazała zmienić nazwisko, heheh
 
Do góry