reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja wlasnie sie slabo poczulam to zjadlam malego twixa zeby cukier sie podniosl i po 10 min go zwymiotowalam :baffled: i sie troche lepiej czuje. Nie mialam problemow z niczym do 12 tygodnia ciazy jak to mozliwe?? Ja dziwaczka jestem jakas inne kobiety lepiej sie czuja po 12 tygodniach a ja od zero dolegliwosci na takie. Jestem w 13 tygodniu i 2 dniach myslalam ze jak przeszlam te 12 bez problemow to juz nie bede miala :crazy:
 
reklama
Angelika, a może po prostu coś Ci siedziało na żołądku, dlatego słabo się czułaś. A twix poruszył co trzeba i po wymiotach oczyściłaś żołądek. To wcale nie muszą być ciążowe mdłości, tylko jednorazowa przygoda.
Połóż się. Odpocznij. Zrelaksuj się. :-)
 
Moja mieszka w pokoju obok :rofl2:
Ogólnie jakoś się dogadujemy, ale jak patrze jak "wychowuje" starsze wnuczki to stwierdzam, że na pewno się pod tym względem nie dogadamy :D narazie się o to nie martwię w końcu to moje dziecko i będę robiła wszystko, żeby było mu jak najlepiej ;) u nas w zimę czasami też jest jak w parniku:p więc mam ciągle otwarte okno, bo przy moich alergiach w tak wysokiej i suchej temp umieram ;) dziecka uparzyć też nie dam :p
"Brudne dzieci to szczęśliwe dzieci" :D
 
No moja tesciowa mieszka w pl a my w no a do trgo mamy kawalerke koło moich rodzicow domu 20km od niej w Polsce wiec ona se moze :D
A najwazniejsze ze moj maz widzi jej fochy i szantaże i trzyma moja strone wiec jest spoko.

A ja tez niezle sie czułam a tera to przeziębienie i dupa i gardło boli i staram sie jakos wyleczyć ale jedyne co mam to wapno z witamina C 1000mg dwa razy dziennie i płukanie citroseptem i inhalacje to jedyne bezpieczne co mozna zrobic wiec moze to potrwac bo nie chce antybiotyków poki co ...
 
Moj posiew dopiero w sobote rano ale czekam po 16 na wyniki meza bo z ciekawości sobie robił mocz i krew :)
 
Widzisz moj byl rano ze mna ale oczywiscie bal sie igly wiec jak mu zaproponowalam ze moze tez sie zbada to wylecial az sie kurzylo hehe
 
reklama
Do góry