reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej dziewczyny! Ale drukujecie, ledwo nadrobiłam. :-)
Ja wreszcie mam kilka dni wolnego. Jestem w Olsztynie a jutro wycieczka nad morze! :-)

Witam nowe koleżanki.
Trzymam kciuki za wizyty.

Czytam Was jak złapię net. Ale z pisaniem przez parę dni będzie gorzej.

ja dziś kończę 11 tydzień. :-) Jeszcze tydzień i wejdziemy w II trymestr! :-)
 
reklama
Witajcie.
Tak mi wczoraj smaka na sernika narobiłyście że też sobie upiekłam mój ulubiony londyński.Ja we Włoszech piekłam serniki z mieszanki ricotty z mascarpone.
Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty.Eh ja dopiero we wtorek mam i jakoś mam trochę stresik.
Co do samopoczucia to dzisiaj chodziłam,się kuć i jak wyszłam to tak mnie mdłości dopadły.
 
Z tymi trymestrami to nie takie pewne. Cześć lekarzy i literatury koniec 12 tygodnia traktuje jako koniec I trymestru a druga część uważa, że to koniec 13 tygodnia jest tą granicą. :-)
 
Ja spac moge ale gorzej jest z wizytami do toalety, ide z 1000 razy w nocy. Trzymam kciuki za wizyty :-) Ide dzisiaj na grilla mam nadzieje ze sie najem bo ostatnio nic mi nie smakuje. Od poczatku ciazy nie mialam ani wymiotow ani mdlosci wogole ale od 11 tygodnia mam sporadyczne wymioty ale najbardziej to mdlosci cos okropnego myslalam ze mnie ominie bo tak dlugo nie mialam ale sie mylilam :-D Wczoraj jak zrobilam makaron z warzywami i sosem sojowym to nie moglam go dotkac a wczesniej bardzo lubilam haha.
 
Dziewczyny porrzebuje rady :) czy moge isc w takiej dopasowanej sukience jutro na wesele? Nie wygladam jakbym miala wzdecia czy jednak ewidentnie mozna poznac ze to brzuszek ciazowy:) na sali bede miala te plaskie melisski a do kosciola wezme szpilki bo przez kregoslup dluzej nie dam rady :) co sadzicie?:)
 

Załączniki

  • 1435307567709.jpg
    1435307567709.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 58
  • 1435307586032.jpg
    1435307586032.jpg
    20,8 KB · Wyświetleń: 58
Pruska bardzo ladnie wygladasz :tak: Widac ze ciazowy brzuszek ostatnio tez sie martwie ze moze ludzie mysla ze tyje haha ale kazdy sie mnie pyta czy jestem w ciazy :-)
 
xkarola ja mam dzisiaj wizytę :)
Emenems wiem o czym mówisz bo też mam alergię na koty, na szczęście nie mam z nimi do czynienia.
pruska ładna sukienka :) widać, że brzuszek ciążowy :) możesz tak iść :)
 
reklama
Do góry