reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja nie mogłam do 2 usnąć do trgo mi dochodzą kocie alergeny ktore maz od corki przynosi i cały czas nie moze zrozumiec i odbiera to jak atak jak mowie ze ma tu nie przyjeżdzać - to mi powiedizal ze przyjedzie po południu .... Masakra.
Pozniej kłótnia bo mowie ze musi jej kupic nowe ciuchy ktore od razu ubierze jak przyjedzie do nas a wszystko do prania musi pójść od drzwi ... To awantura oczywiscie a jak ona mi na kanape usiądzie to ja mam kanape do wyrzucenia ... Masakra jestem spanikowana jak nie wiem co ...
 
Kurcze emenems jedzcie na te mazury to odpoczniecie!! a tak masz nerwowke caly czas !
Tusiaczku to moja znoau chodzi spac ok 22 a poplakuje w nocy :-(
 
Hej dziewczyny

Tusiaczek a w ciagu dnia zaliczasz drzemke? Jak tak wczesnie wstajecie?;-)

Emenems to kijowa sytuacja:/

Aktina kochana jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wierzysz ze bedzie dobrze:* juz za pare dni masz badanie moze ta kosc sie odnajdzie;-)
 
Bede o swoje walczyć az maz zrozumie ze to techniczne sprawy a nie wąty do jego corki! Matko jaki to ciężki człowiek w jej temacie ... On ma syndrom weekendowego ojca i tyle, argumenty w koncu dotrą, a ja nie mam zamiaru sie toksoplazmozy nabawić i udusić we własnym domu. Coz

Karola nie stresuj sie kochana !!

Aktina - :) uśmiech dla ciebie hehehe
Tutti ja tez chce miec 4 wiec cos czuje ze długo bedziemy razem w tych ciążach biegac:)

Lece na trening a po południu go tutaj wrzuce jak mi babka ułoży
 
Mi się tez o 5 zdawało ze się wyspałam a już bym spała z powrotem ;) Za to myślałam że poranne mdłości juz za mną a jednak dziś znowu było
 
Witam :)

Dziewczyny ja dzisiaj spałam jak zabita !! Nawet nie słyszałam jak Anita uciekła do babci i przenosiły sie od dziadka ze spaniem do innego pokoju szok, zawsze mnie budzą takie rzeczy :p Moze troche ciśnienie mi zeszło.

Karola u mnie wczoraj tetno w środe 169 ale to pewnie zalezy od mojego bo zawsze mam wysokie, a ty jakie masz zazwyczaj?

Emenems - wspólczuje tej alergii :( Terz pewnie jeszcze bardziej wszystko przeszkadza i przerażliwiona jestes ..:(

Julia, Emenems - dzięki za miłe słówko, staram się uspokajac ale w srodku cała rozdygotana jestem.. czekam z niecierpliwością na pon ..pewnie się rozczaruje bo kosteczka od rak się nie pojawi :( Przed chwilą rozmawiałam z przyjaciółka która w sierpniu rodzi, mówiła ze u niej na pierwszym prenatalnym wszystko było ok a na drugim nie mogli tej kostki nosowej znaleźć .. probuje się nie denerwowac :)

xkarola - powodzenia na wizycie :) Daj znac po :)
 
reklama
Hej dziewczyny! To ja mam zupełnie inaczej- na początku jak dowiedziałam się o upragnionej ciąży to cierpialam na bezsenność a teraz śpię bez problemu i o każdej porze. Miłego dnia kochane!
 
Do góry