reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Pruska wygladasz naprawde super i jak najbardziej możesz tak isc :)

Emenems
ja sama mam dwa koty i na szczescie ani tokso ani nic kociaki sa domowe nie wychodzą i przebadane. Ale wiem jak to jest z alergiami - widzialam to nie raz u moich znajomych, którzy mnie odwiedzali wiec nie czaje czemu Twój mąż tego nie rozumie ;/ Bo jak ktoś faktycznie ma alergie to konsekwencje mogą byc nieciekawe..
 
reklama
Hej dziewczyny.. Tyle od wczoraj napisalyscie ze nie ma szans nadrobic.. Witam nowe i gratuluje:) nasze grono sie powieksza :) tyle co zdazylam .. Aktina napewno wszystko bedzie ok , nie martw sie. Ja prenatalne mam 8 lipca i czekam i czekam.. Emenems alergia na kota to cos strasznego, wiem po sobie bo sama mam gorsza niz na psa.. I niestety ale nasi faceci tak reaguja .. Jak ja narzekam cos na mloda od mojego meza to tez odbiera to czesto jako atak moj na nia .. Ze jej nie lubie i nie chce u nas.. Ahh temat rzeka... Pruska sliczny brzuszek i juz wyglada na ciazowy :)! Ja w nocy sypiam dobrze sle za to dnie staly sie katorga.. Kto ciazowe mdlosci nazwal porannymi chyba nigdy nie byl w ciazy.. Ja mam je od rana do nocy .. Budze sie z nimi i klade z nimi spac.. Do tego doszly wymioty i ogolne samopoczucie okropne.. Niby nic mnie nie boli ale te samopoczucie daje w kosc i naprawde nic mi sie nie chce procz spania.. Myslalam ze to juz bedzie sie konczylo a to jakies apogeum ten tydzien.. Marze juz o drugim trymestrze..
 
pruska- jasne, że możesz :) Bardzo ładnie

Innabajka- gratulacje

Ja spałam w miarę dobrze, jak już zasnęłam, bo położyłam się koło 1 i nadal zasnąć nie mogłam. Dzisiaj żadnej drzemki, choćbym nie wiem jak padnięta była :p Bo później po nocach nie śpię
 
Pruska fajnie w sukience wygladasz;-) ja mam 17 lipca i w szafie mam same dopasowane i tez zastanawiam sie czy dobrze bede wygladac heh. Milej imprezki;-)

Dzis ktoras ma wizyte?

Aktina &&&&&

Innabajka gratuluje obrony;-) zdolna ;-)

Simka ja nie spie w ciagu dnia ale ciezko mam z zasnieciem;/ potem ladnie do 8 spimy z corka;-)
 
Gdzies mi posta wcielo....wrrer
innabajka gratulacje :-)
Pruaka super sukienka :-)
Koltajlowa to czekamy razem ja mam na 15 a ty??
 
reklama
innabajka gratulacje
Pruaka fajnie wyglądasz udanej zabawy.
Ja dzisiaj robiłam morfologię i tarczycowe mam nadzieję,że wyjdą ok. zwłaszcza morfologia bo ostatnio hemoglobinę miałam w dolnej granicy normy.
 
Do góry