reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mnie się ostatnio chiński kalendarz nie sprawdził. To taka loteria 50/50 ;) ale autosugestia czyni cuda;)
Teraz pokazuje mi chłopca jakby było znów na odwrót to się nie obrażę:p
 
reklama
Dzień dobry:-)
mi z tego kalendarza się sprawdziło mam synka a teraz wychodzi córeczka ale to się jeszcze okaże,bo bratowej wychodzilo ze dziewczynka a jest chłopak i u siostry to samo ale mam nadzieje ze ja mam to szczęście i u mnie się sprawdzi:-)
co do ubranek itp.,tez jestem po przejściach i wole się wstrzymać mysle ze najprędzej będę kupować w 5-6miesiącu,chociaz kilka uniwersalnych rzeczy mam po synku,moze dziś tam poszperam i popatrze na te malusie spiszki:-)
Gratuluje ciąż bliźniaczych,tez zawsze chciałam ale jak tak pomyślałam podwójna radość ale i podwójne obowiązki itp. to wole pojedynczo chociaz jakby się przydarzyło to bym się cieszyła i dała rade
A co dziś robicie dobrego na obiadek?bo ja niemam pomysłu
 
Witam nowe Mamusie :)
Gratuluję ciąży bliźniaczych Koleżankom :)
U mnie cera się bardzo pogorszyła, mam mnóstwo wyprysków, ale cóż uroki ciąży.
Ja na razie nic nie kupuję, na pewno poczekam do drugiego trymestru i może coś zacznę w tej kwestii.
Co do płci, to od początku czułam, że będzie dziewczynka, ale koleżanki mi mówią, że jak nie wymiotuję to na pewno chłopczyk :D
Seeyou, trzymam kciuki za usg :)
Emenems, super podróży bez niespodzianek:)
Miłego dnia.
 
Chiński jest dobry. Mi w pierwszej się sprawdziło. Pokazywało że będzie chłopak i jest. Teraz też pokazuje chłopaka i lekarz mówił że raczej chłopak bedzie.

Ja za 1.5 h wizyta u lekarza, potem jakieś małe zakupy bo z moim dwulatkiem to długo się nie da szczególnie że to pora drzemki będzie.
 
Joawa może coś ztymi wymiotami jest na rzeczy. Bo ją nie wymiotuje. W pierwszej ciąży to dwa razy tylko i chłopak jest. A co byś chciała dziewczynkę?
 
Cześć dziewczyny, postanowiłam dołączyć i w miarę możliwości do Was zaglądać. Co nieco o sobie dodałam w odpowiednim wątku. Tu jeszcze raz napisze ze czekam na dzidziulka 9 stycznia i mam nadzieje ze trzecie podejście będzie udane :) dziś mam na liczniku 11 tc, suwaczek dojdzie jak będę przy komputerze,co przy mojej 2,5 latce nie jest częstym zjawiskiem ;)
Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
reklama
Do góry