reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hejo gratulacja dla mam z podwojnym szczesciem ale świetnie;)wow bedziecie pelne wyzwań dbajcie o siebie kochane.A co do zakupów to niczego nie planuje bo nie wiem co będzie z czasem na pewno coś sie kupi narazie o tym nie myśle bo jestem po przejściach i nie chce rozczarowań kobietki czekam na kolejną wizyte a szczególnie na 12 tydz.gdzie pan ginek przepowiada co tam widzi bardzo polecają mi go koleźanki ponieważ jest dokladny a ci do płci jeszcze sie nie mylił;):-p
 
reklama
KarolinaE ja jestem z Warszawy. :-)

Wiesz, że w ten weekend na Służewcu są targi Mother&Baby? Mozna pogadać i ginem, położną, będą banki krwi pepowinowej itp.
 
witam nowe dziewczyny;) mozecie sie wpisac na liste styczniowek ( u simki jest link w suwaczku)

tymuniek ja rowniez z niczym nie szaleje,nic nie kupuje.jesli bedzie dziewczynka to wszystko mam po córci. chociaz wg chinskiego kalkulatora wychodzi chlopak haha:D zobaczymy,bo przy corci sie sprawdzilo. ja tez jestem po przejsciach i dlatego chucham na zimne i boje sie cokolwiek juz zalatwiac..

odliczam czas do wtorku!!! USG :D
emenems bedziesz miala w pon.jeszcze szybciej niz jaaaa:p
p.s. ja tez jestem za emenema jeali chodzi moderatora, jest chyba najwiecej udzielajaca sie forumowiczka;D

taka bylam spiaca i chyba przeciagnelam a teraz nie moge zasnac:/
 
Halo;-)

No ja jakos nieodczuwam sennosci;-)

Dalia gratuluje blizniakow;-) ja tez mialam krwiaka i po 2 tyg lezenia niema go;-)

Patu...gratuluje rowniez ciazy blizniaczej;-) przeraszam niezapamietalam nivku:/

Witam nowe mamusie wsrod Nas;-)

Simka to fajnie ze sobie poradzilas z dentysta;-) tak jak mowisz za pare miesiecy dokonczysz leczenie , ja tez bede sie musiala wziasc oczywiscie ze znieczuleniem;-)

Piszecie o wypryskach a wiecie mi tez jeden taki duzy czeewony wylazl i sie nie wybija tylko taka klucha jest:/

Seeyou trzymam kciuki za usg;-) ja rowniez sie wstrzymuje, przeszlosc nakazuje;-)
Co do chinskiego kalendarza to u mnie sie sprawdza,teraz wychodzi ze corka wiec w sumie bym sie cieszyla bo tyle rzeczy zalega w szafie;-)

Nic uciekam spac bo glod sie wlacza:/

Milej nocki,

Emenems bezpiecznej podrozy i udanego wypoczynku u Nas;-)
 
Halo;-)

No ja jakos nieodczuwam sennosci;-)

Dalia gratuluje blizniakow;-) ja tez mialam krwiaka i po 2 tyg lezenia niema go;-)

Patu...gratuluje rowniez ciazy blizniaczej;-) przeraszam niezapamietalam nivku:/

Witam nowe mamusie wsrod Nas;-)

Simka to fajnie ze sobie poradzilas z dentysta;-) tak jak mowisz za pare miesiecy dokonczysz leczenie , ja tez bede sie musiala wziasc oczywiscie ze znieczuleniem;-)

Piszecie o wypryskach a wiecie mi tez jeden taki duzy czeewony wylazl i sie nie wybija tylko taka klucha jest:/

Seeyou trzymam kciuki za usg;-) ja rowniez sie wstrzymuje, przeszlosc nakazuje;-)
Co do chinskiego kalendarza to u mnie sie sprawdza,teraz wychodzi ze corka wiec w sumie bym sie cieszyla bo tyle rzeczy zalega w szafie;-)

Nic uciekam spac bo glod sie wlacza:/

Milej nocki,

Emenems bezpiecznej podrozy i udanego wypoczynku u Nas;-)
 
KarolinaE ja jestem z Warszawy. :-)

Wiesz, że w ten weekend na Służewcu są targi Mother&Baby? Mozna pogadać i ginem, położną, będą banki krwi pepowinowej itp.

Oczywiscie ze tam bede[emoji3][emoji3][emoji3] jade w niedziele rano [emoji3][emoji3][emoji3] to tylko my 2 jestesmy z Wawa??? [emoji3] jesli masz ochote to przykladem kolezanek z nad morza mozemy umowic sie ktoregos dnia na jakis soczek. U mnie to pierwsza ciaza [emoji3][emoji3][emoji3] tez jestem ciezaroweczkom po trzydziestce [emoji126][emoji126][emoji126][emoji126][emoji126]
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny niestetu moja corcia dzis juz wstala wiec niepospalam :-( :-( matko koja twarz wyglada coraz gorzej dzis siostra mowi ze mam straszna nigdy takiej niemialam miliony wypryskow :-( :-( :-( :-(
 
Karola twarz tez se naprawimy :) spokojnie to chwilowe - ja to juz pol butelki podkładu i korektora uzywam.

My juz w drodze wlasnie przez Oslo przejeżdżamy - dzis sobota to rano przed wyjazdem zabraliśmy spbie od nas z piekarni świeże drozdzowki :D juz zdążyłam jedna zjesc hehehe teraz czekam na schabowego na promie hahaha bo sobie za 20zets wykupiłam danie dnia i zawsze maja schabowe :D wieki nie jadłam moze z rok.

Miłego dnia kobiety !
Mam nadzieje ze mały człowiek da mamusi spokojnie bez akcji " zatrzymaj sie szybko" dojechac :)
 
reklama
Do góry