reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja sie naczytalam , ze brak bólu piersi to objaw, ze cos jest nie tak, wiec jak świr chodze ciagle i sobie piersi uciskam czy na pewno jeszcze bolą:p juz nawet szef sie mnie pytał, czy wszystko ok, czy chora nie jestem ze tak sobie piersi ciagle uciskam :p
 
reklama
Dobra, nie wytrzymalam i napisalam do mojego lekarza. Odposal ze poprostu jestrm szczesciara i tyle i ze jesli nic sie nie dzieje to czekamy do wizyty. I przypomnial mi ze endometrioze tez mialam bezobiawowo a to byl 4 stopien endometriozy i gertalnie powinnam umierac z bolu
 
Hahahahaha no widzisz - to zawsze bardzo indywidualne .... Ja teraz ide na spacer bo jednak nie kima - i tez musze czekac do nastepnego czwartku
 
Z moich objawow to tylko Czasami mam mdlosci Czasami, piersi ogromniaste i troche przemeczona jestem Ale to pewnie ze wzgledu na to ze ja pracuje normalnje po 8-10!godzin. Dziennie ! Dzieki za przepis czekam na kolejny! Dziewczyny Dajcie znac Jak wizyty! Ja to chyba mam najgorzej z Was bo ostatnia wizyta moja byla 20-go maja a kolejna 15 czerwiec, wiec wyobrazcie sobie moj stres
 
Z moich objawow to tylko Czasami mam mdlosci Czasami, piersi ogromniaste i troche przemeczona jestem Ale to pewnie ze wzgledu na to ze ja pracuje normalnje po 8-10!godzin. Dziennie ! Dzieki za przepis czekam na kolejny! Dziewczyny Dajcie znac Jak wizyty! Ja to chyba mam najgorzej z Was bo ostatnia wizyta moja byla 20-go maja a kolejna 15 czerwiec, wiec wyobrazcie sobie moj stres

Ja mialam ostatnia 21 maja a nastepna 11czerwca
 
reklama
bubcia gratuluje udanej wizyty:)

Ja wlasnie sie zastanawiam czy nieprzejsc sie na usg do drugiego lekarza, zobaczyc co dzieje sie z krwiakiem...ale sie jeszcze zastanawiam nad tym.

Ja nadal objawow brak, ale nie narzekam na to:) jedynie piersi pelniejsze:)
 
Do góry