reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
wyszłam. I sama nie wiem. .serduszka nie ma jeszcze. .uważa, że wczesna ciąża, że mogłam mieć późno owulacje. .No albo nie rozwija się prawidłowo. .kontrola za 2 tyg. .ryczec mi się chce
 
Ej kochana.... Spokojnie ! U was to "gorzej" tych z naturalnych cykli bo nie wiesz dokładnie koedy owu kiedy zapłodnienie a u mnie to duzo łatwiejsze.
Jak mowi ze za dwa to spokojnie moim zdaniem kontroluj przyrost bety i dasz rade 2tygodnie!!
 
Chciejka biedenerwuj sie mi tez ostatnio tak powiedzial. Ide dzos na 17 i mam nadzieje ze bedzie dobrze! Ty tez uwierz ze bedzie dobrze :-)
 
Witam z rana :) U mnie humor dobry, ale z głowa i gardłe nie najlepiej :(

Sierpniowa - Kasia - witaj, grtulacje :) fajne te twoje napary, musze zapamiętac, strona nr 201, jak wróce do domu bede próbwać :)

zabila - i u mnie z pamiecia nie najlepiej :d gin mi wczoraj musiała wszystie badania i godziny i daty na karteczkach rozpisac jak małemu dzieciakowi, bo bym nie spamiętała :p

simka - tez tak mam :) jak się nachodze, narobie to nie wiadomo gdzie nawet ciagnie i boli ehh ;/ takie to juz uroki ciązy chyba :) a moja ginka to z tych chyba co jak się skupia to gada :) gada jak najęta, i siedzi kombinuje z której strony by tu jeszcze zajrzec i ojj jak tu dobrze słychac, a jak z tej strony kregosłup i tu zobacz serce i po kilka razy :) i nawet sie dowiedziałam ze ten sprzet co teraz ma to zastępczy i bedzie miała nowy :d

agjoa - witaj :)

emenems - oo moze ja sprobuje :) a ten lisc laurowy to moze byc taki z torebki jak do zupy :D :>?

xkarola - współczuje .. i lacze sie w bólu bo mam to samo :( myśle ze już wczesniej mozesz młodej łóżeczko zafundować, zeby nie czuła ze to przez nowe dziecko :) zachęcic ją ze jest duża dziewczyną i ma swój pokoik i myśle ze jakos będzie :)

madziolina - to faktycznie możnaby miec mieszane uczucia .. no ale lekarze tez nie czaarodzieje, na pewnym etapie tez nie dadzą rady wszystkiego rozpoznać :( trzeba czekac i byc dobrej mysli, skoro @ nie masz to wiesz co się święci :) Tylko spokój moze nas uratować :)


aa ja mam stresa, rozmawiałam z szefem przez telefon i pytam czy dzis bedzie to ona na to ze razej nie ale ze moze przyjechac a co sie stało, to mu tylko powiedziała ze troche mu poopowiadam :) aaa juz sie boje :)

pruska - jak było u ciebie? mówiłas już?

Hej :) tak powiedziałam rano:)

Jest tak nijak. Powiedzieli ze to mogę życie ze mogę robić co chce a oni sobie w pracy muszą z tym poradzić. Powiedziałam ze nie wiem kiedy na zwolnienie mogę iść może za tydzuen za miesiąc w zależności od tego jak się będę czula. Po weekendzie będą zastanawiać się jak kogoś nowego znaleźć bo jedna osoba dzisiaj ostatni dzień w pracy bo się zwalnia a teraz ja w ciazy. No zobaczymy jak będzie :) pewnie czerwiec przepracuje potem mam dwa tygodnie urlopu na swój ślub i mysle ze będę już potem chciała być na zwolnieniu
 
Chciejka 32, nie stresuj sie!;) juz pisalam bylam na usg dokladnie tak jak Ty w 5t6d i byl tylko pecherzyk ciazowy i w srodku prcherzyk zoltkowy, lekarz powiedzial, ze jak na ten tydz jest wszystko w porzadku i kazal przyjsc za dwa tyg. Nie martwmy sie na zapas, wiem ze latwo mowic, ale fasolkom to nie pomaga. Czasami serduszko slychac w 8, 9 tyg dopiero. Ja tam sie modle codziennie za dzidziusia i mowie sama sobie na glos, ze bedzie dobrze.
 
reklama
chciejka kochana uwierz ze bedzie dobrze:(
emenems- zachowujesz sie jak ja!!! serce widziala slyszala a dalej sie zamartwia:D ja mam wizyte za tydzien... oby bylo dobrze...zappmnialam.dzis zalozycrano luteine a nie ma mnie w domu i juz sie zamartwiam..
 
Do góry