reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Chciejka kochana przytulam:*** glowa do gory! Trzeva miec nadzieje!!!
Moze pozna owulacja kohana? Widzisz u mnie gdyby nie to ze bylam na obserwacji cyklu to tez rokowania bym kiepskie uslyszala bo wszystko mniejsze o 2 tyg by bylo!!! I w sumie jest ale wiemy kiedy ta owluacja wystapila...
kochana jak sie vardzo bedziesz martwic to zrob sobie bete i czy prawidlowy jest przyrost!
Czy my kiedys przestaniemy sie martwic??!!

Emenems super ze wizyta udana;-)
 
Dziewczyny gratulacje potwierdzonych ciąż :)
Zazdroszczę Wam,że oglądałyście swoje maleństwa :) i jesteście już spokojne. U mnie niewiadomo kiedy to nastąpi tutaj a w Polsce mam wizytę dopiero 04.07,cały miesiąc muszę czekać w niepewności chyba,że położna i skan będzie tutaj wcześniej .

Chciejka nie stresuj się ! Zbadaj bete tak jak piszą, to dopiero 5 tydzień :). Dlatego dziewczyny nie warto chodzić wcześniej do ginekologów jak w 7 tc ;)

Ja dopiero zwlekłam się z łóżka z moim śpioszkiem i jest to pierwszy dzień gdzie jestem do życia :) mimo paskudnej ulewy i zimna :(
 
chciejka - głowa do góry :) rozumiem niemoc, ale teraz mozesz tylko czekać :) łykaj foli i za dwa tygodnie na pewno kogoś zobaczysz w pęcheżyku, j ciałko żolte tez miałam w jajniku i jest ok :)

pruska - oj tam pomarudzic muszą :p ale ogólnie nic nie nie zrobią :) a kogos do pracy mysle ze nie trudno znaleźć :) też już powiedziałam szefowi, specjalnie zadzwoniłam zeby przyjechał :D ale mówi ze ook poradzimy :) kazał dbać o siebie bo teraz ciąża najwazniejsza i przynieść zaswiadczenie od lekarza i pytł czy chce pracowac nadal, ja mowie ze tak - tylko tez powiedziałam ze nie wiem kiedy moge potrzebowac zwolnienia, to powiedział ze jak bedzie trzeba to ze mam isc i tyle :) Wiec jestem pozytywnie zaskoczona, myśle przez lato jeszcze popracować, a potem się zobaczy :)

SeeYou - przypomniałas mi ze kwasu foliowego te nie wzięłam :) ale juz w pracy prawie garniete, z godzinke jeszcze posiedze i pojade łyknąc :)

emenems - różne są opinie, słyszałam ze nawet do 30-stki :D
 
aktina- fajnie, że szefowa tak dobrze to przyjęła :)

martusia- zdrówka dla Małego.

Co tu tak wszyscy chorują?

Emenems- no to super :) Czyli ostatnia wizyta w klinice, to teraz gdzie do gina?

Ksia Sierpień- to oby tak dalej dobrze

chciejka- nie martw się, będzie dobrze. U mnie też serducha nie było za pierwszym razem, ciąża też niby tydzień młodsza była, a teraz różnica się zmniejszyła. Będzie dobrze :)

pruska- Ty się nie martw jak oni sobie poradzą, tylko odpoczywaj i ciesz się ślubem :)

Tydzień siedzę w domu, a już mam dosyć, hehe. A tu jeszcze 7 miesięcy ciąży i rok macierzyńskiego :p
 
Odebrałam wynik z bety... Ostatnio bylo 1317 a po 48h tylko 1765.. Przyrost jakieś 30 %...,:(

Dzwoniłam do swojego gina i kazał się nie martwić bo na początku ciąży obserwuje sie takie małe przyrosty a później jest wszystko ok. Kazał cierpliwie czekać do środy na usg. A ja nawet zadnej luteiny nie mam ani nic......
 
Ostatnia edycja:
reklama
Chciejka nie martw sie z moim synkiem jak bylam w ciazy tez bylam w 5 tyg u lekarza i byl tylko pecherzyk,dopieor w 8 tyg kazal przyjsc bo wtedy juz serduszko powino bic i widac takze spokojnie kochana jesli nic sie nie dzieje,nic nie boli nie krwawisz napewno bedzie dobrze :) Ja teraz tez nie bylam jeszcze u lek.czekam conajmniej do 7 tyg wlasnie,zeby juz cos bylo widac :) glowa do gory kochana :)
 
Do góry