reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

a moze trzeba byc zalogowanym na gmailu??

po zalogowaniu tak samo, tam jakas kłódeczka jest, moze to o to chodzi :) ??

Dobra dziewczyny wygoncie mnie, musze sprzatac :p:p
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej! Witam nowe przyszłe mamy:)
Emenems trzymam kciuki!
Ja dziś się ważyłam (7tydzien) i schudłam 1 kg:) nie mogę za dużo jeść bo chyba rosnąca macica naciska mi na żołądek i najchętniej bym tylko lekkie zupki jadła.
 
Dam dam :) juz czekam, pogoda piekna, bylismy na spacerze ibilosc ludzi mnie onieśmiela hahaha odzwyczaiłam sie.

Aktina-wpisz hallingdal to jest moj region gdzie moje Gol jest :)
 
Hehe domyślam się :) można się przyzwyczaić do spikojniejszego trybu życia :) mi też taki pasuje :p

Tabelka u mnie już działa, nawet na telefonie tylko sobie musiałam kliknąć w opcjach przeglądarki 'widok komputerowy'
 
Ja się właśnie wpisalam na listę. Robilam to z tabletu, bo właśnie mi komputer padł ostatnio i nie miałam z tym problemu.
 
Moje maleństwo ma sie dobrze, jest w idealnym miejscu w macicy, ma 7mm i zgadza sie wiek ciazy z ivf czyli 6t3d dzis.

Kazał brac 50 luteiny 3x1, jak nie ma plamien bo jest ok, za dwa tygodnie przejsc na setkę bo wtedy spada naturalna produkcja. Taka sytuacja :)

Tętni juz jest maz nagrał :) smiga jak dzikie.

Objawów ciążowych typowych nie ma oprcz bylejakiego samopoczucia rano.
 
reklama
Emenems - sueper wiesci :) Pewnie kamień z serca :) aż sama jeszcze bardziej nie moge doczekać sie swojej wizyty hehe :D
 
Do góry