reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Chciejka leci ze mnie strasznie. Boli mnie cale podbrzusze

Wlasnie mnie zbadano. Poronilam. Bede miala chyba wylyzeczkowane. Bo sa jeszcze pozostalisci.

Zycze wam spokojnej ciazy ;*
 
reklama
mali współczuje ci z całego serca :( Kurcze niefajnie ze tak się stało :( Ściskam mocno :*
 
Mali kochana bardzo mi przykro tulam:*

Dziewczyny macie tu tabelke z terminami?

xkarola, dajesz mi nadzieje:) ja wyplate za maj bede miala do 31.05 a zawsze dodatki mam do kazdego kolejnego miesiaca, dajesz mi nadzieje bo nagdodziny sa takie jak moja pensja wiec mi nadbije:)
Ja pracuje na magazynie, drukuje zamowienia, sa kartony z papierami itd..
 
Dziewczyny mam pytanie odnośnie seksu ;))

cały weekwnd spędzę z narzeczonym :) jak to jest z seksem w pierwszym trymestrze, czy teraz lub kiedyś lekarze coś Wam radzili?;)

Czasem lepiej się wytrzymać a by nic się nie stało stąd moje pytanie;)
 
reklama
Lekarz nic niemowil ale ja w pierwszej ciazy wstrzymalam sie do konca 1 trymestru a teraz jakos sie niewstrzymujemy mam wieksza ochote na sex :p
 
Do góry