reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Witam z rana :)

pruska - ja tez wizytę mam 28 i po niej planuję powiedzieć szefowi, bo bede sie z nim widziec na poczatku czerwca, zobaczymy jaka będzie reakcja, daj znac jak u ciebie pójdzie :)

Tutti - ale jak to żeby biustu nie dotykać ?? mój tz juz urósł ze dwa rozmiary, ale na razie dam rade spac na brzuchu jeszcze :p

Zaczełam się martwić wczoraj bo sprawdzałam swój brzuch i był kompletnie pusty.. nic żadnego zgrubienia nie mogłam wyczuć :( dopiero po jakims czasie znalazłąm jakas malą twardszą kulkę.. ajj jak nie moge doczekac się wizyty, modle się żeby wszystko było ok...

madziarra - jak fajnie.. tez chce na urlooop :)
 
reklama
Hej dziewczyny, podczytuję Was i mam cichą nadzieję, że do Was dołączę. OM 18.04, kilka testów - wszystkie blada druga kreska. 29.05 pierwsza wizyta. Ale się stresuję!! Nie mam jak zrobić bety niestety dlatego muszę się podenerwować do przyszłego piątku.
Mam już córę 2 latka i 3 miesiące :) będę Was podczytywać a jak będę miała pewność, że to ciąża to dołączę pełną parą.. Te badziochy na teście trochę mnie martwią :(
 
Dziekuje dziewczyny :)

Inis ja tez wlasnie mam zamowiona ale pierwsza przymiarke mam w czerwcu dopiero :)

Aktina oj Ci szefowie to wyzwanie :) strasznie sie stresuje tym :)

Błęktina Orchidea witam Cie Kochana trzymam kciuki a wizyte masz dzien po mnie ;)
 
mali - trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

błękitna - to jeszcze tydzień do wizyty i wszystko bedzie jasne :) ale weź tu tyle wytrzymaj hehe

pruska- ja jakos ostatnio przestałam o tym myślec bo sobie wymysliłam ze po wizycie powiem, i całkiem zapomniałam ze musze, teraz mi się powoli przypomina hehe, będzie ciekawie coś czuje :D
 
mali - trzymam kciuki żeby wszystko było ok :)

błękitna - to jeszcze tydzień do wizyty i wszystko bedzie jasne :) ale weź tu tyle wytrzymaj hehe

pruska- ja jakos ostatnio przestałam o tym myślec bo sobie wymysliłam ze po wizycie powiem, i całkiem zapomniałam ze musze, teraz mi się powoli przypomina hehe, będzie ciekawie coś czuje :D

A masz umowe na stałe?:)
 
reklama
Błękitna Orchidea, ja też taką bledziutką kreskę mam, ale mam nadzieję, że to jest TO :) I tak mi się wyliczyło, że termin porodu to byłby 1 luty...
Mali.. to straszne, trzymaj się Kochana.
 
Do góry