reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja jeszcze nie płaczę ;) ale zdziwiłam się ze tak szybko mecze się praca. Dwie ostatnie godziny nie moglam sobie miejsca znaleźć. Podbrzusze ciągnęło plecy dokuczaly. Ciezko mi dzisiaj było 8h siedzieć i pracować przy komputerze. A od przyjścia z pracy leze i na zmianę ogladam tv i śpię. A na głowie koniec studiów sesja i końcówka pisania pracy magisterskiej:))

Ja tez w pierwszej ciazy konczylam studia :) to byl szalony czas, praca, pisanie mgr, na pewno dasz sobie swietnie rade:) a kiedy planujesz powiedziec w pracy o ciazy, bo wtedy skroci sie czas do 4 godzin:)

Emenems- bardzo chetnie:) a skad dokladnie jestes? My mieszkamy w gda poludnie:) jesli chodzi o rozne zakazy w ciazy to ja nawiedzona jestem, jesli tylko w pierwszym trymestrze nie mozna czegos robic, jesc to ja I tak przez cala ciaze mam w glowie blokade :D moze jakos uda sie mnie przekonac w pozniejszym czasie do lotu, bo juz wybieramy sie z rok do kuzynki :)
 
reklama
Limonka wiem wiem ale wizytę u gin mam dopiero 28.05 także mysle juz powiedzie 29 jak wszystko będzie w porządku:) jutro na 8 ide na druga bete:) dziekuje za słowa wsparcia!
 
Limonka ja jestem z zaspy ale teraz moi rodzice kupili dom w straszynie wiec tam jestem jak jedtem to gdansk południe super :D mi pasuje
 
witam w klubie pracujaco - studiujących mam :p pierwsza core urodziłam 3 miesiące przed obroną licencjata.. a potem się zaczęło :) jedne studia dzienne, drugie zaoczne, potem jeszcze praca prawie rok z przerwami na cały etat :) no i w domu pelzajacy szkrab:) oj było ciekawie, dobrze że teraz tylko praca ;D
 
Dziewczyny Ale mam biust. W ciagu ostatnich dwoch tygodni urosly mi szalenczo! Maz zachwycony bo nic poza dotykaniem biustu Nie robimy, wczesniej lekarz prosil aby sie wstrzymac a wczoraj ja z ekscytacji serduszkiem zapomnialam sie spytac czy mozemy !
 
Ostatnia edycja:
Ja dalej mały biust :p

A chyba jakas wojna sie u nad zbliża bo czuje sie jakby mnie czołg przejechał .....
 
Hej dziewczyny:)))) ja właśnie zrobilam druga bete i ok 16 wyniki:) ostatnia byla 3299 ciekawe jaka będzie teraz i denerwuje się;)

Oj Madziara ja urlop mam w lipcu na swój ślub ale zobaczyny czy nie zacznę go wcześniej jak wszystko będzie dobrze;)
 
Pruska - trzymam kciuki za bete :) widzę ze Ty też w tym roku ślub, my w sierpniu. Obym nie miała brzuszka bo suknia juz zamówiona ;)
 
reklama
Do góry