reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa.Le - mi to szczególnie przeszkadza dym papierosowy, nigdy go nie lubiłam ale teraz to z kilometra wyczuje i mi niedobrze :p
 
reklama
No ja zapachy zero - jak było tak jest bez większych objawów ...

No to bedzie u mnie 6t4d wiec moze nie byc serduszka .... Ale by chociaz pechol był ok ...

Van nie ale kombi mamy hahaha
 
Emenems - będzie juz serduszko, zobaczysz :) ja widziałam w 5t4d jakoś juz. We wtorek miałam wizytę i tez by mi widać, chociaż przyznam że zależy od sprzętu sporo na takim początku ciąży, bo różnica między usg mojego lekarza a szpitalnym była kolosalna. Na jednym widać kształt, serduszko, jego bicie wyraźne, ostre kontury... A na drugim tylko zarys, rozmazana kulkę. Chociaż serduszko to lekarz wychwyci, to widać :)
 
Inis strasznie sie stresuje i to takie moje widzimisie ale nie wytrzymam do przyszłego tygodnia .... No budżet domowy bedzie nadszarpnięty ale trudno.... Dla mojego spokoju maz pojedzie ze mna do Amsterdamu nawet a biedak jeszcze pracuje w sobote.
Ja to bym skoczyła so polski w weekend za te same pieniadze ale głupia moze jestem ale nie chce latac na poczatku ciazy ....
 
Ememens jak masz być spokojniejsza to dobrze ze idziesz. A ile jajeczek miałas transferowanych?

Moja wczorajsza beta 25361.0 mlU/ml
 
Iwonn no to pieknie!!! Taka ciaza odmładza nie ma co :)

Zabila- jeden - tylko powyżej 37 roku zycia dwa dają albo jak sa tylko dwa. Ja miałam 4
 
Emenems - no i bardzo dobrze ze idziesz, uspokoisz się. Moim zdaniem to żadna przesada, lepiej mieć mniej nerwów a jeśli wizyta wcześniejsza ma w tym pomóc to nie widzę przeciwwskazań :)

Ja dalej rzygam jak kot, już nawet będę miała kroplowke podlaczana bo slabne. Dlatego się mało udzielam, brak sił...
 
reklama
No to grubo Inis !!! Ja czuje ogolnie zmęczenie ale to wszystko z objawów nic innego - taki tam lekki kac codzinnie.

Zobaczymy jak bedzie dalej !!
 
Do góry