reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dobry wieczor Wszystkim :))
dziekuje za mile przyjecie:)
Emenens- juz chcialam pisac, ze moze kiedys uda nam sie spotkac na soczek a wlasnie doczytalam, ze mieszkasz w Norwegii:) Mam rodzine Jakies 80 km od Oslo w Kongsberg, Mielismy leciec w odwiedziny w maju, ale rowniez boje sie, ze lot moglby zaszkodzic. Fajnie, ze udalo sie zalatwic usg. U mnie objawy zaczely sie na przelomie 8/7 tydzien, moja mama w ogole nie miala prawie zadnych, pracowala do samego porodu, z kolei kuzynka nalezy do "szczesliwego" 5% grona kobiet, ktore wymiotuja cala ciaze, kazda z nas jest inna. Wszystko bedzie dobrze, trzymam kciuki za sobotnie usg:)


Inis, mam dokladnie to samo:( na szczescie zredukowaly sie do 2 dziennie, moje "poranne mdlosci" koncza sie codziennie ok 16.00. Trzymaj sie, za chwilke rozpocznie sie drugi, spokojny trymestr:)


Zabila, piekna beta:)


Karolina, swietne wiesci:) mi jeszcze zostalo pare dni do usg, juz sie denerwuje:)


Joa, WSZYSTKO Nawet moj K. i synek jakos inaczej i intensywniej pachna:D


Simka, pogon meza:) teraz to podwojnie maja za zdanie traktowac nas jak ksiezniczki:)


Atkina, Pruska, poncho dobry patent, przychodzilam czesc zimy, pozniej udalo mi sie wylicytowac Swietna kurtke ciazowa za 40 zl na allegro a w lumpexie zaopatrzylam sie w 3 pary spodni za grosze:)


Ja wlasnie wykorzystuje te kilka godzin bez mdlosci na powiedzmy "relaks", jak sobie pomysle, ze od rana wszystko od poczatku.... Byle do II trymestru. A jak u was Dziewczyny, jak samopoczucie?, tez sie tak wzruszacie blahostkami?
 
reklama
heeej :) jeden dzien a tyle nowych styczniowek na forum :p
Limonka- znamy sie ze staraczek wiosennych,chociaz moze nie pamietasz bo ja sie duzo tam nie udzielalam;-) i krotko
no tak co do humorkow- ja mam dzis bardzo kiepski dzien,plakalam bez powodu(cos typu:bo szafka jest otwarta to se poplacze)
 
no a pojutrze,w sobote po 11 mam wizyte.mam tylko nadzieje,ze nie rozplacze sie w poczekalni tak jak 2tyg temu:( bo lekarz pomysli ze jestem jakas przesadzona haha:p
 
Ja jeszcze nie płaczę ;) ale zdziwiłam się ze tak szybko mecze się praca. Dwie ostatnie godziny nie moglam sobie miejsca znaleźć. Podbrzusze ciągnęło plecy dokuczaly. Ciezko mi dzisiaj było 8h siedzieć i pracować przy komputerze. A od przyjścia z pracy leze i na zmianę ogladam tv i śpię. A na głowie koniec studiów sesja i końcówka pisania pracy magisterskiej:))
 
Limonka - sie mozemy spotkac bezdenna urlopie dwa tygodnie za miesiac :) s z kongsberga jest moj ginekolog co mnie dp kliniki w porsgrunn skierował to obok :)

No to nie tylko ja nie latam heheh

Objawy w postaci denerwujących boli głowy ... Moja pierwsza ciaza wiem nie wiem co sie spodziewać wszystko nowe :D
 
No ja tez .... Ale zobaczymy nie nastawiam sie na serduszko ale chociaz na potwierdzenie ze ktos tam walczy :)

Za tydien trugie to moze na tamtym bedzie
 
heeej :) jeden dzien a tyle nowych styczniowek na forum :p
Limonka- znamy sie ze staraczek wiosennych,chociaz moze nie pamietasz bo ja sie duzo tam nie udzielalam;-) i krotko
no tak co do humorkow- ja mam dzis bardzo kiepski dzien,plakalam bez powodu(cos typu:bo szafka jest otwarta to se poplacze)

pewnie, ze Ciebie pamietam Kochana! Jeszcze raz gratuluje:)

Ja to moge nawet na reklamach plakac:happy:
 
Dobry wieczor! Ale dzis zaszalalyscie! Musze nadrobic caly watek! Ja zapracowana bylam i nawet sekundy Nie mialam zeby odpisac! Teraz czytam co tam sie wydarZylo dzis i odpisze! P.S. Pierwsze mdlosci mnie dopadly
 
reklama
Do góry