reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Kasiasierpien - to 38 lat temu było, to tez inne myslenie troche było u ludzi, tym bardziej na wsiach :p

mika06 - ja miałam na poczatku tak własnie kapkę rózowego czegos, ale chyba to było po prostu z prekrwienia szyjki, bo się nie powtórzyło, mam nadizeję że u Cb bedzie tak samo :)

pruska - o ja cie, współczuję .. ja tez zsamymi facetami pracuję, ale na szczeście żadko sie z nimi widuję :):) Szef mi nigdy żadnych aluzji o ciąży nie robił, chyba myślał ze jedna córka mi wystarczy, wiec kompletnie nie wiem czego się spodziewać :D ale wiem, ze kiedys przedemną pracowała dziewczyna z małym dzieckiem, robiła wszystko w domu, wiec mam nadzieję ze jego podejscie w tej kwestii się nie zmieniło :)

Madziarra, Emenems - ja mam to samo, ciagle myśle czy wszystko ok.. ale wizyta za tydzień.. czekam z niecierpliwościa :)

Patrze dziewczyny ze juz mówiłyście o ciązy w większosci.. kurcze a ja jakos nie umiem, nie chce tez za wczesniej powiedziec w razie "w" bo potem tez by było niefajnie.. na szczescie tez mam umowe na stałe.. ale to jednoosobowa działalność, wiec na dobrą sprawę, jeden dzien i zamknięta .. ehh no zobaczymy
 
Cześć Dziewczyny:) mozna do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na koniec grudnia, jednak czuje, ze będę styczniowa mama:) a poza tym widzę tutaj sporo znajomych "twarzy" z forum starających sie:) Jest to moja druga ciaza równo rok od porodu:) jestem z Trojmiasta, pozdrawiam i gratuluje wszystkim:)))
 
Cześć Dziewczyny:) mozna do Was dołączyć? Wprawdzie termin mam na koniec grudnia, jednak czuje, ze będę styczniowa mama:) a poza tym widzę tutaj sporo znajomych "twarzy" z forum starających sie:) Jest to moja druga ciaza równo rok od porodu:) jestem z Trojmiasta, pozdrawiam i gratuluje wszystkim:)))

Witaj Limonka :):*
 
limonka87 - witaj :) gratulacje :):)

simka - dokładnie .. jeszcze w tej polsce takie drogie te wakacje ze nie wiem czy gdzies za granice nie pojechac - przynajmniej pogoda pewniejsza :) tez nie wiem czy pojedziemy, bo pare tys trzeba w auto włożyć.. ;/ 3 wesela ... ehh ale jakos to będzie :)

dziewczyny naliczyłam, ze jest juz nas 28 :)
 
To juz sporo :) a wiecie ze ja nie chcialam byc w zaawansowanej ciazy w zime bo mam wrazenie ze w kurtke sie nie dopne ;)
 
może tak być że sie nie dopniesz :D tez sie tego boje bo te kurteczki to same s-ki takie na styk :p noo ale moze coś znajdziemy :D jakieś poncho :D
 
reklama
Do góry