reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Cześć styczniówki! Mam ogromny problem, mianowicie dziś po seksie zauważyłam że nasienie które mi się ,,wylało" było koloru jasno-brązowego...bardzo się boimy że coś mogło się stać :( czytałam że naczynka krwionośne czasem pękają bo szyjka macicy jest bardzo ukrwiona w ciąży. Jednak boję się że to coś złego, raz już poroniłam, bardzo sie boje że znów coś sie stanie :( Miałyście coś takigo może?
 
ja mam dwie starsze siosty .. o 11 i 12 lat :) ale dogadujemy się super, czesto widujemy, razem imprezki itp :) wiec mysle ze to nie koniecznie kwestia wieku z tym dogadywaniem:p

Joa.Le - miedzy moimi siostrami jest własnie rok, bez tygodnia, mama też się nadziała na tą antykoncepcję z karmienia piersią hehehe :)
 
Dziewczynki, czy zanosilyscie do pracy zaswiadczenie lekarskie o ciazy?

Ja jak tylko bym dostala to od razu zaniose.

Wyobraźcie sobie ze moje szefostwo na życzenia bożonarodzeniowe powiedzieli mi bym w ciążę nie zachodzila. Także na pewno w pracy nie jest to ciaza pożądana....

I tak juz się stresuje na samą myśl ze mam im powiedzieć....

wolę chyba isc na zwolnienie niż słuchac nieprzyjemności i się denerwować...
 
No właśnie pruska też się tym martwię - jak ja mam to powiedzieć. Pracuję tu ponad rok, ale szefa mam takiego groźnego, że aż strach podejść.
 
Ja jak tylko bym dostala to od razu zaniose.

Wyobraźcie sobie ze moje szefostwo na życzenia bożonarodzeniowe powiedzieli mi bym w ciążę nie zachodzila. Także na pewno w pracy nie jest to ciaza pożądana....

I tak juz się stresuje na samą myśl ze mam im powiedzieć....

wolę chyba isc na zwolnienie niż słuchac nieprzyjemności i się denerwować...

O matko co za ludzie. Moj szef sie bardzo cieszy.
 
Oj też jestem bardzo ciekawa jak mój szef zareaguje :no: Prawie 10 lat w tej firmie i szef uważa, że jestem niezastąpiona :szok: Pracuję w cukierni trochę przy fakturach, zamówieniach, płatnościach, ofertach .. wszystkiego po trochu :crazy:
 
Jedyne co dobre ze mam umowę na stale :) dlatego planuje wziąć macierzynski plus rodzicielski a potem na wychowawczy.. :)
 
Ja jeszcze jestem na macierzyńskim do czerwca więc zaniosę od razu L4 :D
Wojtek będzie miał 1 rok i 7 miesięcy jak się drugie urodzi teraz ma 11 miesięcy.
KP to nie jest antykoncepcja to już wiem od dawna a NPR też jest do bani :p
 
reklama
Do góry