reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems- bo mamy w planie wielki remont domu do tego przybodowke a na to potrzebne sa pieniadze tak jak I na wesele. Zaluje ze od razu nie wzielam koscielnego.
Pieknie wygladacie.

Simka no u mnie na wiosce wszyscy mysla ze wzielam slub bo dziecko w drodze. Tak na prawde w dzien kiedy szlismy do urzedu zalatwic slub dowiedzialam sie ze jestem w ciazy. I trudno wszystkim zrozumiec ze planowalismy dziecko tylko po prostu nie myslelismy ze tak szybko sie uda.
 
reklama
Witaj Pruska :)
To wypada też się przedstawić tak w sumie.
Ja rocznik 83 i 2 lata po ślubie. 12 lat razem. Ślub planowany spontanicznie, bardzo kameralny ale kościelny.
Emenems może poznajesz miejsce?
slub.jpg
 

Załączniki

  • slub.jpg
    slub.jpg
    46,6 KB · Wyświetleń: 71
achh piekne te zdjecia macie! ja przedwczoraj mialam 2rocznice slubu.

moja Jagodka mi sie przeziebila i cala noc pobudka co godzine,masakra!! a teraz spi jak zabita,a ja juz sie tluke z miejsca na miejsce,maz wlasnie wyjechal w delegacje- ja sie zawsze denerwuje nim on dojedzie na miejsce.

ja doszlam do wniosku ze pewnie przestane sie troche denerwowac,jak mi minie 11 tydzien- pechowy dla ostatniej ciazy.

sloneczka dzis juz u nas nie ma i zapowiadali deszcze,grrr..

dziewczyny jak przestac jesc slodkie?!?! batoniki,ciasteczka,placki...macie zloty srodek?:D mialo byc raz w tyg.w niedziele,a przez urlop tesciowej w polsce zrobilo sie codziennie rozpuste!!!! jestem na siebie wsciekla o to
to tyle,juz nie smęcę wam :D

emenems- to ile lat staran za Toba?

ktora z was ma pierwsza wizyte? ja w sobote:p
 
no niestety stres przed wizyta nieunikniony:/ sprrobuj.sie czyms zajac,odrzuc zle mysli,bo na niektore sprawy i tak wplywu nie mamy ;)

ja tez bralam slub z brzuszkiem,ale bylismy ze soba juz 4 lata :)
 
To juz moja 3 beta robie co tydzień ! Wyniki dziś ok 14. który tydzień to nie wiem bo owulacja opóźniona była! Pierwsza beta z 6.05-992,2 druga vera z 13.05- 9928,2 trzecia beta dziś ! Ja juz biec nie rozumiem tydzień na pewno nie pózniej niż 5 tygodni bo okres ostatni 24.03 ale zmajstrowalismy 13/14.04 Streesssss chce juz wizytę u gine bo zwariuje
 
reklama
To juz moja 3 beta robie co tydzień ! Wyniki dziś ok 14. który tydzień to nie wiem bo owulacja opóźniona była! Pierwsza beta z 6.05-992,2 druga vera z 13.05- 9928,2 trzecia beta dziś ! Ja juz biec nie rozumiem tydzień na pewno nie pózniej niż 5 tygodni bo okres ostatni 24.03 ale zmajstrowalismy 13/14.04 Streesssss chce juz wizytę u gine bo zwariuje

To tak jak ja. Czekam do jutra do 12 na usg i moja wyobraznia szaleje!!!denerwuje sie strsznie.
 
Do góry