reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
moja mimo 4 lat ma 13 kg :) niedawno jeszcze ja nosiłam ale teraz staram się nie. wchodzi wszędzie sama, schodzi. . czasem ja delikatnie podniose j przeniose gdzieś ale zadko, wiec w sumie nie mam problemu ;)
 
Ja staram się tłumaczyć jej , że nie mogę jej podnieść bo bedzie mnie brzuszek bolaał itp.. Ale nie mogę czasem oprzeć się słodkiemu "mamuś weź mnie na rączki".. A są chwile że się poprostu zapominam, podniosę ją i brzuch kłuje .. A co dopiero będzie później.. :)
 
I po wizycie. Prawie zeszlam na zawał u gina. Leże on mi dowcipnie robi USG ja patrzę i nic nie widzę. Pusto. Zero. Null. I pytam się go czy tylko ja nic nie widzę a on żebym poszła się wysikac. Poszlam wracam zas się klasę i dalej nic nie widzę. Juz mi serce staje a on nagle mówi "tu się przykleil" w samym dole tuz przy ścianie. Ledwo widać ale jest. Serducho bije choć ciąża młodszą o tydzień. Z USG wynika 6t2d ale ostatnie dwa cykle dość nieregularne bo jeden 31 a kolejny miał 37 to nie wiem jak obliczyć :D kazał brać kwas foliowy. Zrobić badania i za miesiąc przyjść to założymy kartę ciazy.
 
Żabila super wiesci ;)

Madziara moja corka wazy 15kg I jak narazie nie raz ja podnosze. Jak bylam w ciazy z synem tez ja podnosilam nawet na dwa dni przed porodem ale ja nie mialam zagrozonej ciazy.
 
Zabila! Super sie cieszę!!!!! Ja dziś odebrałam wszystkie wyniki i wydaje mi sie ze
Mam w normie, zobaczymy conpowie lekarz! Zastanawiam sie tylko nad wynikami dotyczącymi przebytej różyczki! Może wy mamy z doświadczeniem juz coś o tym wiecie? Simka- koktajl na bazie soku ze świeżo wycisnietych pomarańczy + plaster ananasa+ żurawina+ maliny! Pychhhaaaaaa
 
reklama
Hej dziewczyny,

witam się po dość długiej przerwie. U mnie dynamicznie, działo się... w sobotę trafiłam do szpitala. Złapał mnie ostry ból głowy, który nie przechodził w żaden sposób, dopiero pod kroplówką mnie odratowali. Zostawili mnie później, żeby zrobić badania... No i w niedzielę już widzieliśmy serduszko na USG w szpitalu. Dzisiaj mamy normalną, planowaną wizytę u mojego ginekologa, więc wiemy czego się spodziewać.

Poza tym nie nadaje się do życia, zdecydowanie ŹLE przechodzę ciążę, ciągle wymiotuje, nie mogę z domu wyjść bo mnie łapie co pół godziny. Schudłam już 3 kg bo nie mogę patrzeć na jedzenie.

Witam wszystkie nowe mamusie i gratuluję:) Staram się Was podczytywać ale przyznam, że na pisanie rzadko kiedy mam siłę.

Jeśli chodzi o tabelkę na pierwszej stronie to te dziewczyny, których nie ma a chcą być wpisane bardzo proszę o przesłanie do mnie PW z datą porodu :)

Co u Was słychać? Jak się czujecie? :) mam nadzieję, że lepiej niż ja.
 
Do góry