reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny powiem wam ze rzeczywiscie organizm sie zmienia - kilogramowo to samo, 53.5 a wyglad? Same widzicie, tlusCzyku nabieram :D
No coz.... Jakos tsk jest duzo inaczej - jedna fota z przed stymulacji przed ostatnim treningiem i z dxis.nie cwicze od poczatku kwietnia....
Bedzie ciezko po :D
ImageUploadedByForum BabyBoom1431627091.934252.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431627091.934252.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431627091.934252.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
Hahaha jakie wy fajne:) dziekuje no ale widac co nie? Ze dopiero 5 tydzien a ciało sie po swojemu zmienia i koniec !

A co do cycków to nie rosną jeszcze :D a taka mialalm śmieszna sytuacje bo ja mam A ( jak ważyłam 11 kg wiecej to było D) a Marcin ma taka profilowana maskę na oczy do spania( chodzi wcześnie spac to jasno bo zaczyna o 3 prace) i leżała kilka dni na dole na komodzie a ja myslalm ze to moj stanik Ahahahaha [emoji2]
Jakie to było zdziwienie :D myslalm powaznie ze to moj taki stanik sportowy :D

Moja siostra mowi ze to moj maz ma takie wielkie galy :D
Nisko moj biust oceniłam :D
Róbcie tez foty bedzie co wspominać!
 
A dodam tylko ze zawsze do zdjec staje tak samo, wiadomo, zgarbiona nie jestem ale tym razem totalnie nie mogłam przyjac pozycji! Brzuch sie buntował jakby tam cos ściągało, nie mogłam sie mocno wyprostować! To był max jak mogłam - ciekawe doświadczenie :)
 
Ja w pierwszej ciazy mam zdjecie robiobe co miesiac ojjjj 1 a 9 az smiac mi sie chcialo :p a teraz zostalo mi 10 kg z tamtej ciazy ciekawe kiedy je zrzuce a tu kolejna ciaza.
 
Emenems- jaka Ty chudzina, zazdroszczę.
Ja tam Wam się teraz nie pokażę, bo aż wstyd, tyle tłuszczyku mam. Generalnie ważę teraz tyle (chyba) co w ostatnim dniu poprzedniej ciąży. A jak karmiłam to nawet piękne 52 kilo miałam
 
Teraz to wiecie, dbać o siebie eat clean i robic plany pięknej sylwetki i psychicznie juz do niej dążyć!
Potem bedzie z górki :D
 
reklama
Emenems- jaka Ty chudzina, zazdroszczę.
Ja tam Wam się teraz nie pokażę, bo aż wstyd, tyle tłuszczyku mam. Generalnie ważę teraz tyle (chyba) co w ostatnim dniu poprzedniej ciąży. A jak karmiłam to nawet piękne 52 kilo miałam
To tak jak ja az wstyd sie przynac a kiedys moja idealna waga to bylo 57kg dla mnie idealnie ale teraz az wstyd przyznac.....
 
Do góry