reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Teraz to już przeleciał oczywiście mocno trzymam kciuki i na pewno będzie piękna beta:tak: oczywiście daj znać jakie wyniki. A o której możesz odebrać?
 
reklama
A tak jak ja - jakos bez większych emocji - moze do nas dotrze po usg albo jak brzuch urośnie :)
Cieszymy sie oboje ale nie podniecamy sie tym :D
 
ja to w pierwszej ciąży stałam przed lustrem z brzuchem pod nos i nie wierzyłam ze to mój wiec wiecie :) teraz mi jakoś łatwiej uwierzyć :)
 
Coś takiego :)
Tyle lat starań ze to jakos nie doszło a ogolnie gadan o ciazy było duzo wczesniej i ta ciągła niepewność ..... Ale oczywiscie sie cieszymy! Ale ja to skolei mysle i wiem ze jak w koncu moja matka sie dowie i rozklepie dookoła to bedxie kilka osob ktore zareagują jak ja reagowałam " no k****a czemu ona a nie ja..."
I wiecie, dlatego chce zeby jak najmniej osob wiedziało :D
 
Hej dziewczyny! Mali a w ktorym tygodniu teoretycznie jestes? Enemens daj znac juTro Jaki wynik bety! Moj Gino na moj wynik 9928.2 powiedzial ze rosnie bardzo dobrze Ale musze powtorzyc za tydzien i wtedy tez bede miala wszystki inne badania i pewnie da mi termin wizyty! Ale stres!
 
reklama
Do góry