reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
ja jakoś w pierwszej ciąży się nie bałam bo nie dałam rady nic jeść. . przytyłam 8 kg ale 3 tygodnie po ważyłam juz tyle co przed .. przed 58 a pół roku później 52.. ale ja niska jestem :p ale i tak już było wg mnie za mało. . teraz mam apetyt to pewnie więcej przybędzie ..
 
to chyba sa sklonnosci,jednemu sie zrobia,a drugiemu nie..,
dziewczyny a jak u was z seksem teraz? ja sie boje i pow.kategorycznie nie,ale zapomnialam zapytac gin.z tych emocji:/ w 1 ciazy normalnie wszystko bylo.gin pozwalal:p ale teraz zmienilam lekarza
 
seeyou to nieźle cie urządzili ... współczuję, dobrze że już po wszystkim ;)
ja to przed porodem obejrzałam taki film instruktażowy porodu fizjologicznego rodem z prlu chyba. . każdy mówił nie oglądaj, przestraszysz się a ja popatrzylam, obejrzałam cały i myślę noo ok wszystko normalne, tak jak myślałam że będzie :p ale jak bolało hohoho
 
aktina- czemu nie dalas rady jesc? bo ja wlasnie nie wymiotuje ani nie mam mdlosci ale kompletnie brak apetytu:/ a do mnie to niepodobne,ja jestem z tych zarlocznych ludzi
 
SeeYou u mnie nie ma od poczatku stymulacji..... Masakra :( bede pytac lekarza za 2 tygofnie czy mozna czy bezpiecznie
 
Mi w pierwszej ciąży lekarz mówił żeby poczekać 1 trym ale e sumie nie pamiętam dlaczego :p a teraz ni. nie mowila ale i tak posuha od plamienia po ostatnim przytulanku jakiś w terminie miesiaczki ale myślę że dam mężowi z raz dyspense bo już fixuje hahaha
 
seeyou bo mdłości miałam i wszystko mi smierdxialo ew. tylko chleb z jakimś serkiem topionym mięsa 3 miesiące nie tknelam. . od tak :)
 
reklama
Do góry