reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mam wynik bety 161 ;) troche sie uspokoilam.

Mika ja tez bym zmienila lekarza.

Ja w oby dwoch ciazach bralam zelazo. Dla mnie to katorga. Mam nadzieje ze tym razem sie obedzie bez tego.

Ja teraz tez czekam 2 tyg. do wizyty. Nie moge sie doczekac jak zobacze fasolke i powiem rodzinie.
 
reklama
Mali super wynik! Ja jutro w koncu bede miec wyniki bety z ....poniedziałku :D kocham trn kraj czasami hahah sie nie spieszy.....pani zadzowni w piatek...:)
 
Emenems ja tu jade 10 km do laboratorium przy szpitalu. Tam pracuja calodobowo. Tak na prawde gdybym sie uparla mialabym po 2-3 h. wynik.
 
A brzuch mnie boli :( Ale gin mówił, że może boleć. Pewnie szczególnie, ze po cesarce
 
Simka spokojnie zaufaj lekarzowi.

Emenems na pocieszenie gdybym poszla do punktu pobran gdzie wysylaja to do Bydgoszczy podajze mialabym wynik po 2 dniach ;)
 
Hej dziewczyny:-) ale produkuje cie ze nie nadrobie....;-) co u WAS? Jak samopoczucia? Jakieś nowe objawy? U mnie bez zmian.... po staremu. W poniedziałek mam 1 wizytę u lekarza rodzinnego tak zwanego GP jestem ciekawa co powie i co zleci dalej. Juz by chciała mieć uzg a tutaj to prawdopodobnie w 12 tyg. :szok::eek: a ja się ostatnio tak boje czy wszystko jest ok i w dobrym miejscu? Strasznie to jakoś ostatnio przezywam.... ehhhh martwię się byle *******a jak brzuch zakluje czy coś. .... sprawdzam co chwile czy nie ma krwi itp. Zaczynam trochę fiksowac :baffled: w PL byłoby to inaczej..... a tu??? Ehhhh musze czekać. A jak u Was?
 
U mnie to samo... Usg mam za dwa tygodnie tylko dlatego ze jestem po ivf tak to tez dopiero po pierwszym trymestrze.

Dzis samopoczucie jak codzień czyli bez objawów - u nas wolne poszliśmy w gory :)

Zobacz załącznik 688292

Serdeczne pozdro dla was dziewczyny - warto sie dobrze dotlenić !
 
Emenems zazdroszczę takiej pogody u nas leje od rana i zimno potwornie:sorry: a pracować trzeba bylo:szok: teraz mam mega lenia. Obiad zrobiony i czekam na męża bo a zakupy trzeba skoczyć a w taką pogodę wcale nie mam ochoty.
 
reklama
Siostra mieszka w Krakowie i mowila wlasnie ze pada - a nam sie udała pogoda bo dzis święto to wolne wiec dobrze spędzony czas - szczegolnie w oczekiwaniu na wyniki bety do jutra to czas zleci!
 
Do góry