reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzieci spi to i matka się kładzie.

Powiem wam że chyba znaczne się martwić bo wam wszystkim coś strzela boli uciska itp. A mi nic. Nie licząc ciągnięcia brzucha ale to wiązadła akurat. No to się będę wsluchiwac może i u siebie coś znajdę coby nie odstawać od reszty.

Albo najlepiej jak spytam się dziś giną czy to normalne jest
 
reklama
Żabila ja tam Ci zazdroszczę. Chciałabym żeby moja ciąża przebiegała bezproblemowo i książkowo...
Ale i tak nie narzekam. Wiem, że bywa trudniej niż u mnie. Mam nadzieję, że u mnie też się wszystko wyprostuje i druga połowa będzie lżejsza i mniej pokręcona niż ta.
 
Bo juti życie mało sprawiedliwe jest. Ciągle coś, a jak ktoś o malucha długo walczył to potem zamiast lżej mieć to cały czas pod górkę. Ale musi być dobrze a niedogodności to czasem jak niechciany dodatek. Ja zobacze jak potem będzie bo pierwsza ciąża też bez problemów a końcówka już się sypala.

My wstalismy już, teraz się szykuje i na wizytę na 15. Ciekawe czy synek dalej synkiem jest. Wiem wiem mąż mi mówi żeby się nie ludzic że będzie jednak córka
 
cos jest w tym oblizywaniu kartek :D kiedys mnie obrzydzało jak mama tak robiła jak np pomagałą mi w lekacjach czy czytałą coś i nadal mam to przed oczami i się pilnuje zeby tak nie robić :D haha niby nic strasznego, a jednak :D
 
Rzeczywiście oblizywanie palców żeby przerzucić kartkę jest obrzydliwe. Nigdy nie miałam z tym problemu. Za dzieciaka zobaczyłam, że robiła tak stara bibliotekara w osiedlowej bibliotece jak szukała karteczki do książki. Do dzisiaj pamiętam, że mnie to zaskoczyło jak można takie stare żółte kartki oblizywać?!
Emenems chyba nie chcesz byc kojarzona ze stara zapuszczoną bibliotekarą?:)

Wiesz kim ja jestem z zawodu ? Ogolnie mam 3 ... ( oczywiscie nie pracuje w zawodzie) jednym z nich jest bibliotekara:D ahahaahahah czaisz ??! Nawet pracowałam dwa lata w bibliotece :D
Z sekretarka ze szkoły zesmy jaraly pety mieczy regałami po zamknięciu :D
 
Dzieci spi to i matka się kładzie.

Powiem wam że chyba znaczne się martwić bo wam wszystkim coś strzela boli uciska itp. A mi nic. Nie licząc ciągnięcia brzucha ale to wiązadła akurat. No to się będę wsluchiwac może i u siebie coś znajdę coby nie odstawać od reszty.

Albo najlepiej jak spytam się dziś giną czy to normalne jest

Ja tak narzekałam na stymulacje do ivf ze na mnie nie działa - wzystkie dziewczyny zle sie czuły a ja nic - no i jak mnie sieklo pod koniec to 3 dni myslalam ze zejdę ...

Nie bój nie bój - "a przyjdzie na ciebie czas.....":)
 
mam dość już tego :( czy jest jakiś sposób na ból kręgosłupa ... w nocy mnie budzi ból i rano też :( niektórzy mnie pocieszają że to dopiero początek co będzie później ... ja już czasem nie mam sił na ten ból :( buuu ....
sorki musiałam się wyżalić :(
 
mam dość już tego :( czy jest jakiś sposób na ból kręgosłupa ... w nocy mnie budzi ból i rano też :( niektórzy mnie pocieszają że to dopiero początek co będzie później ... ja już czasem nie mam sił na ten ból :( buuu ....
sorki musiałam się wyżalić :(

Oj mam to samo :( we wrześniu jakoś śmigam do ortopedy to go podpytań co robić :(
 
reklama
mam dość już tego :( czy jest jakiś sposób na ból kręgosłupa ... w nocy mnie budzi ból i rano też :( niektórzy mnie pocieszają że to dopiero początek co będzie później ... ja już czasem nie mam sił na ten ból :( buuu ....
sorki musiałam się wyżalić :(

Pyscek i Paulettah - tylko joga i ćwiczenia - znajdźcie sobie na yt joga dla początkujących ciężarnych - jak nie bedziecie cwiczyc bedzie coraz gorzej
 
Do góry