reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
a ja po badaniach krwi i moczu wróciłam do pracy spóźniona 2 godziny i nie chce mi się nic robić :confused2: chyba pójdę do domu. Pomimo, że teraz dobrze spałam w nocy z dwoma przerwami na siusiu, dalej mi się chce spać i siedzę w pracy i ziewam. Poza tym zapomniałam z domu zabrać hasło do strony z wynikami badań, a te zaraz będą i nie wytrzymam do 16:00 w pracy bez tego hasła :nerd: ostatnio jestem mało wydolnym pracownikiem :-D
 
Mam problem dziwny - oblizywania palców ... Maz strasznie na mnie sie denerwuje a to szybciej robie niz mysle - pracując w biurze non stop papaiery przerabiam z dwie ryzy dziennie i odruchowo palucha liże zeby kartki przerzucać i nic nie daja gąbeczki itp bo szybciej palucha wsadzę do gęby niz pomysle se mam gabeczke...
A wiadomo to najszybszy sposob cos złapać - macie rady ?

ja za to skubię skórki do krwi gdy się denerwuję, np. jak idę do lekarza :) i też palce wsadzam do ust często, np. dziś mi krew leciała bo zdarłam skórkę a nie miałam chusteczki :rofl2: człowiek czasem jest głupi
 
Bettka mi to na kręgosłup wygląda. Też tak czasem miewam. Daj znać co lekarz powiedział.

Emenems przyklej sobie plasterki na palce! :-) A tak serio to może taki płyn jak dla dzieci, żeby nie ssały palca...

Te kocyki śliczne są. Też muszę taki kupić. Może mały do wózka i większy do łóżeczka?
Jak sądzicie czy do wózka wystarczy normalny kombinezon zimowy i kocyk czy w śpiworek też warto zainwestować?
 
Bettka mi to na kręgosłup wygląda. Też tak czasem miewam. Daj znać co lekarz powiedział.

Emenems przyklej sobie plasterki na palce! :-) A tak serio to może taki płyn jak dla dzieci, żeby nie ssały palca...

Te kocyki śliczne są. Też muszę taki kupić. Może mały do wózka i większy do łóżeczka?
Jak sądzicie czy do wózka wystarczy normalny kombinezon zimowy i kocyk czy w śpiworek też warto zainwestować?

Ja mam wszystkie 3 sztuki :D nigdy nie wiadomo jaka ta zima będzie jak będzie ciepło to sam śpiwór i kombinezon wystarcza a jak zimno to kocyk sie dorzuci - zawsze sie go jakoś wykorzysta :)
 
Dam znać oczywiście po wizycie!


Emenems pracowałam jakiś czas na poczcie i też na początku nie mogłam się przyzwyczaić ale jak pomyślałam gdzie ludzie, którzy przynieśli te papiery mogli ręce wcześniej trzymać od razu przerzuciłam się na gąbeczkę :tak: W cukierni dużo z pieniędzmi mam styczności a to już w ogóle najgorszy syf - z rąk do rąk :no:



A kocyki faktycznie prześliczne!! Nie wiedziałabym który wybrać :-D


Znalazłam na olx megapakę ciuszków dla chłopaka (chociaż jeszcze 100% pewności nie ma, że chłopak będzie ;) ) za 160 zł. Tylko nie wiadomo co i ile tego tak naprawde jest .. Ciuszki w rozmiarze 56-68 Bydgoszcz • OLX.pl Dziewczyna jest z mojego miasta więc mogę podjechać i zobaczyć ale chyba się opłaca taka fura ciuszków, co? Napisała mi, że są w stanie dobrym i bdb , noszone 5 lat temu i schowane..
 
Sama bym mogła spac w takim kocyku :D

Ja mam tylko " czysty" papier, ten co ja wkładam do drukarki i faxu :) heheh wiec tylko ja to macam ale jednak ... Dotykam wszystkiego i tych kartek tez .. Myje rece mam chusteczki mokre ale sie boje ze cos złapie kiedys niechcący
 
Oprocz oczywistych plusow ciazy, jest jeszcze jeden;)))) czlowiek robi sie hiper uwazny jesli chodzi o higiene:). Ja ostatnio zlapalam sie w hipermarkecie na lizaniu palcow zeby woreczki foliowe rozdzielac(obrzydliwosc:))- wczesniej nawet tego nie zauwazalam:))))
 
reklama
Rzeczywiście oblizywanie palców żeby przerzucić kartkę jest obrzydliwe. Nigdy nie miałam z tym problemu. Za dzieciaka zobaczyłam, że robiła tak stara bibliotekara w osiedlowej bibliotece jak szukała karteczki do książki. Do dzisiaj pamiętam, że mnie to zaskoczyło jak można takie stare żółte kartki oblizywać?!
Emenems chyba nie chcesz byc kojarzona ze stara zapuszczoną bibliotekarą?:)
 
Do góry