reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Januarka to gratuluję córeczki ;) rozbieżności mogą byc ja z Polka co chwila inny termin miałam na koncu bylo 2 tyg roznicy wg om a wg usg

No i mi joge dziś odwołali. Ale jem śniadanie, odbieram młodą i mykam do siostry ;)
 
reklama
Dziewczyny,
jakiej wielkości kocyki/kołderki należy kupić? Na pewno 1 kocyk nie wystarczy. Czy powinno się mieć 1 mniejszy dla niemowlaka 50x70cm i 1 większy 80x100cm? Czy olać te malutkie? Bardzo podobaja mi sie te kocyki z polarem minky i chciałabym taki mieć:)
Kocyk Minky Kołderka 50x75 cm do wózka Ocieplany (5109834960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Jak uważacie?

Super te kocyki :) ja chyba kupie dwa te 75x100 bo tamte za małe i na krótko starcza
 
Mi się tez bardzo te minky podobają ale mam kilka kocykow po Marysi, jak będzie dziewczynka to nie dokupie nic. Do wózka teraz mamy śpiwór ciepły to tym bardziej nie będzie potrzebny taki gruby... Ech trudne wybory ;)
 
5,5 h do wizyty. Szybko zlecił. Teraz do 11:30 położenie młodego spać sama też się kimne. A po 14 jadę do lekarza. Czekam tylko az mąż szybciej z pracy wyjdzie żeby młodego też wziąć bo nie mam go z kim zostawić dzisiaj.


Biedne jesteście z tymi nockami. Ją chodze sikac o 12 i potem o 6 jak maly się budzi i wędruje do nas do łóżka na mleko. To wstaje grzeje mu mleko i w międzyczasie ide sikac. Jedyny minus to taki że 6h snu to dla mnie stanowczo za mało.
 
Januarka gratuluję córci :)
kurcze coś w tym jest z tym drugim dzieckiem ze nie idzie tak książkowo jak pierwsze :) koleżanka mi ostatnio mówiła ze u niej też tak było i nie tylko u niej :) ale damy rade u wszystko będzie dobrze !! gratuluje córci :)

joa.le ja też koniecznie coś z mini zamówię. znajoma z forum która poznałam przy pierwszej córci szyję w domu takie cuda, u. ie będę zamawiać sprawdzone materiały itp :) do wozka myślę że nam się przyda a do domu większy drugi hehe
 
Bettka a to taki ucisk jakby ktoś ci usiadł na klatce piersiowej czy bardziej kłucie, palenie?

Śpisz na rogalu czy na normalnej poduszce?

Ja dziś całą noc tylko przysypiałam właściwie. Co chciałam się przekręcić to się wybudzałam...
Ciężko mi określić.. chyba 2 w 1 :no: Czuję i ścisk i kłucie. Śpię na rogalu na lewym boku.
Jeżeli dretwieja ci ręce to prawdopodobnie kręgosłup, bardzo często ból kręgosłupa promieniuje na klatkę piersiową Ale lepiej sprawdzić co to jest
Ale że co z tym kręgosłupem? źle siedzę/śpię czy coś uciska czy o co chodzi? Mam skoliozę , może to ma jakiś wpływ ?
Czesto tez bol w klatce piersiowej jest wynikiem niestrawnosci. Brzmi absurdalnie ale serio czasem ludzie myla ten bol z objawami zawalu bo jedt umiejscowiony wlasnie w okolicy mostka i jest tępy. Oczywiscie skonsultuj sie z lekarzem i nie denerwuj sie
Ten mój ból tak jakby promieniuje aż pod gardło .. Kurcze boli praktycznie cały czas już od 1:30 w nocy :( Jak siedzę jest lepiej.. Udało mi się na pół siedząco teraz przysnąć na 1,5 h i pobudka znów z bólem :(
Paulinas8 dokladnie to samo pomyslalam, ja ogolnie mam refluks i czasami wlasnie przy niestrawnosci, albo zgadze jak mnie scisnie w klatce piersiowej to do tego stopnia, ze ciezko mi sie oddycha, bardzo silny i nieprzyjemny bol w klatce piersiowej wlasnie w okolicach mostka.
Tylko skad to dretwienie, moze to jednak kregoslup, moze lekarz cos zaradzi.
Też tak długo Ci się utrzymuje ten ból?
Jak ręce dręteieja to tym bardziej kręgosłup. Ja czesto mam bóle w mostku od kręgosłupa właśnie a ręce też mi już kiedyś drętwiały. No chyba że się czyms denerwujesz to od tego tez moze byc.

Ja sie powinnam wyspać bo moja mama wzięła młodą na noc do siebie a tu dupa i obudziłam się właśnie z bólem pleców. Jak śpię na poduszce to bolą plecy jak bez, tylko na samym jasku to kark. No nie mam jak spać. Dobrze że za 2 godz mam jogę to się porozciagam.
Miałam wczoraj trochę stresu to też fakt.. ojej widzę , że przyczyn może być wiele :no:
Betka ja w pierwszej ciazy mialam jakby kolatanie tez nie moglam spac poszlam do kardiologa wszystko bylo ok powiedzial,ze to zgaga i zalecil spanie na lewym boku,z poczatku bylo mi ciezko,ale jak wkoncu sie nauczylam tak do dzis spie tylko na lewym i o wiele lepiej mi sie oddycha bo mialam z tym problem.
Śpię prawie cały czas na lewym, przytulam się do rogala i zaraz zasypiam i tak razem do rana :-D Ale kołatania nie czuję :no: To bardziej taki stały, dość silny ból :(


No nic.. za 3 h będę już u lekarza, mam nadzieję, że coś stwierdzi .
 
Bett_ka może po prostu źle spalas i kręgosłup ci na nerw ucisna , tak się czasami dzieje, ja kiedyś miałam tak że obudziłam się z bólem i ręce całe zdretwiale i Pol dnia mi nie przechodzilo a później samo przeszło, ew. To żołądek też może być, może coś smazonego zjadlas czy coś Ale jak ręce dretwieja to przeważnie od kręgosłupa, bo nerw uciska
 
reklama
Mam problem dziwny - oblizywania palców ... Maz strasznie na mnie sie denerwuje a to szybciej robie niz mysle - pracując w biurze non stop papaiery przerabiam z dwie ryzy dziennie i odruchowo palucha liże zeby kartki przerzucać i nic nie daja gąbeczki itp bo szybciej palucha wsadzę do gęby niz pomysle se mam gabeczke...
A wiadomo to najszybszy sposob cos złapać - macie rady ?
 
Do góry