reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja chodze od 3-4 godzin i juz plakac mi sie chce, oddalabym krolestwo za MOHITO! :'(
KFC daaaaaaaleko, sklep gdzie moglabym kupic potrzebne do niego rzeczy tez...
Leze i sie slinie, jak pies.
 
reklama
Zastanawialysmy sie nad samoloten bo99zl w jedba str z katowic wylot. Ale bimy sie ze niezdazymy na powrotny samolot bo o 19.30 jest a wizyte u lekarza siostra ma na 17.30 a to jest4km od lotniska :-/
 
Mnie bolało bardzo, oczywiście wszyscy mnie straszyli "teraz Cie boli? Zobaczysz pozniej'' i co? I boli mnie o wiele mniej i tylko podczas szybkiego marszu i schylaniu sie. Nie wiem co pomoglo ale chyba l4 i mniej dzwigania :)
Dziewczyny, a ja mialam ze dwa tygodnie temu problemy od kregoslupa z chodzeniem i dostalam od ortopedy skierowanie na taping. To jest taki obklejanie bolesnej okolicy specjalnymi tasmami, zeby odciazyc przyczepy miesni i jak narazie mi to ulzylo. Zobaczcie sobie w necie i moze sprobujcie....
https://www.kinesiologytaping.pl/index.php/terapia
 
Zastanawialysmy sie nad samoloten bo99zl w jedba str z katowic wylot. Ale bimy sie ze niezdazymy na powrotny samolot bo o 19.30 jest a wizyte u lekarza siostra ma na 17.30 a to jest4km od lotniska :-/
Jesli wizyta będzie punktualnie to zdążycie bez problemu. Ale jak będzie poślizg to może być kiepsko.

Poza tym nie boisz się latać w ciąży?
 
reklama
Ha dziewczyny wiec mam diagnozę. Podobno to świerzbowe zapalenie mieszków włosowych ciężarnych dostałam na to leki i zobaczymy czy pomoże :D za 3 tyg na kontrole mam przyjść :) oszaleje z tymi lekarzami ale czego wie nie robi dla dobra maluchów :)
 
Do góry