reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej. Ja po wizycie i mam doła... :-(
Z dzidziusiem ok. Ale ja mam skróconą i miękką szyjkę. :-(
Mam odstawić duphaston i dostałam luteine dopochwową. Mam dużo leżeć i mało chodzić. :-(
Mam nadzieję, że się to cofnie.
Poza tym spadła mi hemoglobina. Niedużo, ale stwierdził początek anemii ciążowej. I dał mi leki.

Generalnie mam doła. Może jutro po usg odzyskam humor...
 
No nie lubi jak siedze :) co za bestyjka hahaha prwnie tak jest - mam łazic i lulać
To dlatego u mnie cisza, bo ja duzo chodze!
Jestem juz po wizycie. Kocham mojego nowego gina:) Zapytałam kiedy będę czuć wyraźne ruchy, wziął kółeczko i podał datę 28 sierpnia:). Zrobił dokładne usg i podał nowa datę porodu 14 styczeń północ :)
Ja i mąz jesteśmy inżynierami,więc takie gadanie, mimo, że wiemy, że to wszystko trochę wróżeniem jest, bardzo nam się podoba:)
Łożysko mam z przodu, ale powiedział, że póki co ok. Przed wyjściem z domu zrobiłam szybka jogę i pozycję psa ze spuszczoną głową i dziecko ułożyło się idealnie. Było widać "bułeczkę i nacięcie". Mała waży 255g. Ja chudsza i na granicy anemii. Okazuje się, że owsianka wcale nie taka zdrowa jak jajecznica! fuj

Także dziecko żyje i będę mała córeczkę :)))
Ulicha jak Twoja wizyta?
 
Jajecznica jest najlepsza ! Ja codziennie dwa jajka ;D

Ty no ja mam na 13 stycznia termin a my blizniaczki ciazowe to cos w tym jest :)

Juti ... Wazne ze jest działanie ! Ja jestem przerażona szyjka bo u mnie sie wogole nie sprawdza ... Bede za 14 dni w pl to wtedy zbadam dopiero ... Ehh i ze jakbym miała to lot nie zaszkodzi

Trzymaj sir babo przestrzegaj bania lekow i głowa i nogi do gory !!
 
To dlatego u mnie cisza, bo ja duzo chodze!
Jestem juz po wizycie. Kocham mojego nowego gina:) Zapytałam kiedy będę czuć wyraźne ruchy, wziął kółeczko i podał datę 28 sierpnia:). Zrobił dokładne usg i podał nowa datę porodu 14 styczeń północ :)
Ja i mąz jesteśmy inżynierami,więc takie gadanie, mimo, że wiemy, że to wszystko trochę wróżeniem jest, bardzo nam się podoba:)
Łożysko mam z przodu, ale powiedział, że póki co ok. Przed wyjściem z domu zrobiłam szybka jogę i pozycję psa ze spuszczoną głową i dziecko ułożyło się idealnie. Było widać "bułeczkę i nacięcie". Mała waży 255g. Ja chudsza i na granicy anemii. Okazuje się, że owsianka wcale nie taka zdrowa jak jajecznica! fuj

Także dziecko żyje i będę mała córeczkę :)))
Ulicha jak Twoja wizyta?

Ahahahahahahaha widze ze synowie jak nic :D hahahha
 
Jajecznica jest najlepsza ! Ja codziennie dwa jajka ;D

Ty no ja mam na 13 stycznia termin a my blizniaczki ciazowe to cos w tym jest :)

Juti ... Wazne ze jest działanie ! Ja jestem przerażona szyjka bo u mnie sie wogole nie sprawdza ... Bede za 14 dni w pl to wtedy zbadam dopiero ... Ehh i ze jakbym miała to lot nie zaszkodzi

Trzymaj sir babo przestrzegaj bania lekow i głowa i nogi do gory !!

Ej ja tez wg om na 13stego :))
 
Paulina8 ją personalnie do nikogo nic nie mowilam. Stwierdziła tylko fakt że ciężko mówić co gorsze jak się czegoś nie doświadczyło. Ja coz SN nie urodziłam to i się nie wypowiadam co lepsze bo porównania nie mam. Choć jak mowie jakbym jeszcze te 5cm miała w tych krzyżowych czekać to chyba bym wstała i wyszła i stwierdziła że rodzić nie będę. Ot i tyle.


Gratki udanych wizyt.

Juti co ci przepisał na hemoglobinę? Ile jej masz? ja mam 11,8 ale to jutro się na wizycie dowiem co on na to
 
Hej. Ja po wizycie i mam doła... :-(
Z dzidziusiem ok. Ale ja mam skróconą i miękką szyjkę. :-(
Mam odstawić duphaston i dostałam luteine dopochwową. Mam dużo leżeć i mało chodzić. :-(
Mam nadzieję, że się to cofnie.
Poza tym spadła mi hemoglobina. Niedużo, ale stwierdził początek anemii ciążowej. I dał mi leki.

Generalnie mam doła. Może jutro po usg odzyskam humor...

Juti głowa do góry. Jutro po usg będzie lepiej. Mi tez kazał wykupić jakieś norweskie specyfiki (żelazo głownie)
 
reklama
Paulina8 ją personalnie do nikogo nic nie mowilam. Stwierdziła tylko fakt że ciężko mówić co gorsze jak się czegoś nie doświadczyło. Ja coz SN nie urodziłam to i się nie wypowiadam co lepsze bo porównania nie mam. Choć jak mowie jakbym jeszcze te 5cm miała w tych krzyżowych czekać to chyba bym wstała i wyszła i stwierdziła że rodzić nie będę. Ot i tyle.


Gratki udanych wizyt.

Juti co ci przepisał na hemoglobinę? Ile jej masz? ja mam 11,8 ale to jutro się na wizycie dowiem co on na to

Ja mam 11,4. Mam żelazo, witaminę B6 i kwas foliowy ale na receptę nie taki normalny.
 
Do góry