reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

heej :)

Paulettah i jak tam szpital, jak Twoje dzieciaczki i wyniki?
Paulinas Ty chyba pisałaś o porodzie sn i cc i o różnicach tak? to powiem Ci że nie wiesz o czym mówisz. ja niestety urodziłam przez CC, miałam tylko próbę SN 10h. Ból po CC okropny, wstałam i dostałam krwotoku, mały był ze mną już na następny dzień po CC i zanim się zwokłam do niego to zdążył się rozpłakać na cały szpital. Pokarmu 0. Lezała ze mną na sali dziewczyna po SN - pod wieczór śmigała jak nowa, a ja jak zwłoki i bez pomocy męża byłabym biedna.
Mika co z Tobą?

a co do wózków - kupujemy używany XLander, za 600 spokojnie 3w1 :) albo jakiś inny ale 3w1. biorę pod uwagę koła czy skrętne czy nie - to najważniejsze, oraz ogólnie jak się składa, czy poręczny, czy kolos itp
szkoła rodzenia - nie idę, mam doświadczenie :p


mnie trochę mniej bo Oliwier chory, nadrabiam nieco z telefonu.
mysle, ze troche zbyt autorytarnie sie wypowiadasz, chyba nie ma reguly
 
reklama
Oszaleje...
Z maleństwem wszystko dobrze ,ale nie widać źrodła plamień. Teraz decyzja co dalej. Niestety pojawił się bol przypominający menstruacyjny i tak na prawdę nie wiadomo co się stanie.

Powiedzcie mi kochane macie dostęp do Luteiny albo Duphastonu? Szukam gdzie kupic ,ale to na receptę wiec wiadomo :(
Tu niestety nie chcą dać ,a ja tak bardzo się boje najgorszego :(
Marcepane, wiem, ze latwo mowic ale nie denerwuj sie najwazniejsze ze z maluchem ok. Moze powinni Cie zostawic w szpitalu na chwile zeby poobserwowac
 
Dziewczyny,
czy mi odbija i jestem juz skrajnie przewrazliwiona, bo martwie sie, ze mala od poniedzialku slabo sie rusza, wczesniej harcowala az milo.... Macie tak, ze najpierw pląsy a pozniej iklka dni cisza?

Ja tam mam teraz kilka dni ciszy :/ Też mnie to niepokoi. Ale z tego co piszecie, to dużo z nas tak teraz ma :) Może skończyły się upały i dzieciaczki mniej się przez to ruszają?

Marcepanek ja mam receptę na Duphaston i raczej nie jest mi potrzebna, bo drugi lekarz też mi wypisał. Ale czemu Ci nie chcą dać? Mi każdy z czterech lekarzy zapisywał gdy dowiedział się o plamieniach. Ja miałam krwawienia i też bóle jak menstruacyjne, ale dziecko to przeżyło i oby tak zostało!
 
Paulina może pogadamy jak poczujesz co to jest poród obojętnie czy CC czy SN. A nie z nagrania. Tymczasem bez spiny ;)
Marcepanku jak to Ci nie chcą dać leków? A słuchaj może to nadżerka jakaś? Znajoma prawie cała ciążę krwawiła nie widzieli skąd a właśnie to nadżerka była winna. Tak czy inaczej ściskam Cię mocno i trzymam kciuki za Was.


Moje małe też jakoś ucichło tzn mniej dokazywało. Trochę w nocy nie spałam i czekałam na jakiś odzew, strachu też miałam...
 
Oszaleje...
Z maleństwem wszystko dobrze ,ale nie widać źrodła plamień. Teraz decyzja co dalej. Niestety pojawił się bol przypominający menstruacyjny i tak na prawdę nie wiadomo co się stanie.

Powiedzcie mi kochane macie dostęp do Luteiny albo Duphastonu? Szukam gdzie kupic ,ale to na receptę wiec wiadomo :(
Tu niestety nie chcą dać ,a ja tak bardzo się boje najgorszego :(
Ja mam całe opakowanie dupka - mi nie potrzebne mogę Ci oddać :)
 
Marcepanek ty nie w pl jesteś prawda? Tam inaczej podchodzą do tego. Trzymaj się mocno i oby przeszło. Kurcze najlepiej jakbys się nie ruszała wcale ale przy dzieciach to mało wykonalne.

Też uważam jak martusia że nie bardzo ma sens mówienie który poród lepszy jak się nie ma doświadczenia w tej materii. Mi od początku u małego tętno zanikalo i przy 5cm już zdecydowano o CC bo nie wiadomo jak by się skończyło. Dostał 5punktow tylko. A bóle krzyżowe to ją cię pierdziu nie życzę nikomu. Jak powiedzieli że jednak CC to aż ulzylo mi bo gdzie pozostałe 5cm zamin by bylo
 
Paulina może pogadamy jak poczujesz co to jest poród obojętnie czy CC czy SN. A nie z nagrania. Tymczasem bez spiny ;)
Marcepanku jak to Ci nie chcą dać leków? A słuchaj może to nadżerka jakaś? Znajoma prawie cała ciążę krwawiła nie widzieli skąd a właśnie to nadżerka była winna. Tak czy inaczej ściskam Cię mocno i trzymam kciuki za Was.


Moje małe też jakoś ucichło tzn mniej dokazywało. Trochę w nocy nie spałam i czekałam na jakiś odzew, strachu też miałam...
Nie mialam na mysli filmu tylko na zwywo bylam swiadkiem porodow zarowno sn jak i cc i ponownie podkreslam, ze sa to moje wlasne spostrzezenia, proktekcjonalny ton jest tutaj zbedny- wyrazilam swoja opinie, nie narzucajac jej nikomu. Tak wiec....bez spiny;)
 
Mojej córce nie podoba sie jak siedze , i jak w biurze to moge wstac a w samochodzie nie mam jak to pierw kopie kopie kopie a jsk to nic nie daje to siada mi na pęcherz skubana ...[emoji4]
 
reklama
Dziewczyny, szanuje doswiadczenia kazdej z Was (zabila, martusia)i tak jak napisalam wczesniej sa to moje spostrzezenia. Chyba nie o to chodzi na tym forum zeby kosic opinie innych tylko zwyczajnie sie nimi wymieniac- bo takie komentarze nie masz doswiadczenia to sie nie odzywaj) to troche bez sensu sa. Nikt sie nie marzy- rozmawiamy
 
Do góry