reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Powodzenia dziewczyny na wizytach ;) &&&&&&&&& kciukasy za wizyty :)

Noc do bani ale się nie dziwię skoro Olinowi kolejne kły idą :( mam nadzieje ze wydruki wyjdą do stycznia i będzie trochę luzu przez parę miesięcy przy Romie :)
 
reklama
Witam mamusie i bobaski kochane :-) oświećcie mnie o co kaman z tym połówkowym ? Jakos ostatnio nie mogę nic zajarzyć , nie wiem co się dzieje czy to przez te upały? Mnie też czasami ciągnie kłucie i aż się łapię za brzuch i mówię do ,,Malucha tylko spokojnie tam" Dopóki się nie urodzi ciągle mam obawy , że nie daj Boże coś, to chyba dlatego , że tak sie wydarzyło z tym drugim Maleństwem.
 
Powodzenia dla wizytujących. Koniecznie dajcie znać później co i jak:-) Ja mam wizytę dopiero w piątek, ale bez usg jeszcze. Pewno za tydzień mnie umówi. Robię się strasznie niecierpliwa. Te różowe sukieneczki w ciuchach czekają na mnie ciągle:-)
Muszę przyznać, że dzisiaj się wyspałam. Mały wstał tylko raz po 1:00, a później o 7:00 budził mnie z tatą:-) Taki sen dobry miałam hehehe
W ogóle dzisiaj jestem w formie. Z rana odkurzyłam, posprzątałam, ugotowałam zupę ogórkową- wyszła mi rewelacyjna- aż sama się dziwie:-) Później jadę z małym do lekarza po receptę na mleko i chyba odwiedzimy dziadków:-)

Emenems o co chodzi z tymi suchymi serwetkami? Do czego to? ;>
 
Powodzenia dla wizytujących. Koniecznie dajcie znać później co i jak:-) Ja mam wizytę dopiero w piątek, ale bez usg jeszcze. Pewno za tydzień mnie umówi. Robię się strasznie niecierpliwa. Te różowe sukieneczki w ciuchach czekają na mnie ciągle:-)
Muszę przyznać, że dzisiaj się wyspałam. Mały wstał tylko raz po 1:00, a później o 7:00 budził mnie z tatą:-) Taki sen dobry miałam hehehe
W ogóle dzisiaj jestem w formie. Z rana odkurzyłam, posprzątałam, ugotowałam zupę ogórkową- wyszła mi rewelacyjna- aż sama się dziwie:-) Później jadę z małym do lekarza po receptę na mleko i chyba odwiedzimy dziadków:-)

Emenems o co chodzi z tymi suchymi serwetkami? Do czego to? ;>

To jest alternatywa mokrych chusteczek dla dzieci bo tutaj sir uwaza ze chusteczki dla dzieci sa dobre do mycia okien a nie pupy dziecka - one sa suche i je sie moczy w letniej wodzie i uzywa do obmywania dziecka a nie tych gotowych mokrych. Chemia - to o to chodzi, przetestuje na sobie :)
 
Limonka to ja po Tobie bo na 17:30 tez sie już nie mogę doczekać :) dzięki za 3manie kciuków oby sie nie okazało teraz ze chłopaki to jednak dziewczyny :D
 
reklama
No ja też jestem ciekawa co tym razem usłyszymy od lekarza na usg. Czy chłopak czy powrót do opcji dziewczynkowej...;-P
 
Do góry