reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

trzymam kciuki za Wasze wizyty &&&
moja 31.8 bo musialam przelozyc USG bo mi sie trafil akurat termin w Luxmedzie. ale sie dluzy...

zauwazylam ze moje male nie lubi jak leze na lewym boku, strasznie zaczyna harcowac - u Was tez tak?
no i w koncu chlodniej da sie zyc i z tej okazji jutro na wymaz jade. czy Wam tez gin dal dwa razy skierowanie na Biocenoze pochwy? w ciazy z Olim tylko raz robilam pamietam a tu dwa razy... jakies nowe wytyczne?
 
reklama
Martusia wstyd się przyznać ale ja nawet nie miałem tego badania w pierwszej ciąży a co dopiero teraz :( w środę jadę do mojego ginka to się zapytam :)
 
Hi
Witam nowe dziewczyny, jeśli chcecie i kto jeszcze się nie dopisał, to dopiszcie się na Listę styczniówek, będzie łatwiej i prościej. Lista jest w stopce u simki - klikacie i od razu Was przekierowuje.
A czy źle kojarzę, (bo szukałam postu i nie mogłam znaleźć), czy Mika nie miała krwawienia i miała iść na IP? Coś wiadomo?
Zazdroszczę Wam tych wizyt, ja dopiero w następnym tygodniu na koniec mam połówkowe, a dzień wcześniej będę robić krzywą cukrową, ble :no: Chyba już któraś dziewczyna robiła i nie było zbyt przyjemne?
pozdrawiam
 
reklama
Do góry