reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ejj na co wy narzekacie u mnie dzisiaj 25 stopni i ja szczęśliwa ze w końcu ochłodzenie ( 38 a 25 to spora różnica) no i u nas pada w końcu :)
Dzisiaj dzwoniłam i umowilam się na polowkowe na 3 września już nie mogę się doczekać
A mama wczoraj kupiła mi ten kocyk co pisalyscie z biedronki z klapouchem :)
A ja się wczoraj z moim klocilam o łóżeczko bo on się uparł na jego Stare łóżeczko które ma już 30 lat :/ bo wymyślił sobie ze jego córeczką będzie spała w jego łóżeczku, nie wytrzymam z nim
 
Powodzenia na wizytach!!!

Ja w środę mam gina ale bez usg a w czwartek usg, ale jeszcze nie połówkowe. To pewnie będzie na początku września.

Emenems nie przyjmujemy upałów z powrotem. Zobacz z czym się mierzyłyśmy od ok miesiąca! ;-)
 
Czekamu na wiesci po wizytach :-)
U nas wczoraj 36 stopni a dzis ledwo 18 super jest czym oddychac a w mocy to zimno mi bylo:-( :-*
 
Cześć dziewczyny :-D Ciekawe czy jeszcze któraś o nas tutaj pamięta .. tyle nowych "twarzy" :szok: Ja i moje jeszcze wtedy bliźniaki witaliśmy się tu jakieś 700-800 stron temu :baffled: hihi
Dla przypomnienia na 2 usg bodajże w 5-6 tyg były dwa pęcherzyki, na kolejnym ok 8 tyg był już tylko jeden i jak do tej pory nasze maleństwo rozwija się bez zastrzeżeń <3 Jesteśmy już w 18 tygodniu, w środę zaczynamy 19 a od ostatniego dnia tygodnia 17 czuję ruchy :) Przefantastyczne uczucie !! <3 <3
Na połówkowe wybieramy się 1.09. brzdącu jeszcze nie pokazał co ma między nogami :no: W 12 tyg gin bardziej na chłopca stawiała aczkolwiek mówiła, że jeszcze za wcześnie a teraz byliśmy w 17 i maluch sobie siedział na pupie , nie dał popatrzeć :no:
Z zakupów póki co niewiele.. kupiłam tak naprawdę tylko 2 pary spodenek rozm 62 w Smyku po 18 zł był komplet na przecenie. No i w lipcu byliśmy na urlopie i tata zażyczył sobie koszulkę dla "syna" z napisem "Przystojniak po tatusiu" :-D Dużo fantów ma mi przywieźć przyjaciółka z Niemiec ale sama we wrześniu rodzi także podejrzewam, że w PL pojawi się dopiero na Święta Bożego Narodzenia ..
Mam nadzieję, że teraz jak już nadrobiłam te wszystkie strony będę tu z wami częściej ;) Całusy dla waszych maluszków !! :*
 
Dziewczyny, powodzenia na wizytach, ja mam u swojej dr w czwartek a polowkowe dopiero 3.09, oj juz bym chciala zeby bylo po, a tu jeszcze 2 tyg. Zezarlam jablko o 3 w nocy i mnie brzuch naparza- trzeba byc durnota jesc po nocy;)
 
reklama
Kupiłam te suche serwetki - nie maja zamek chemi
ImageUploadedByForum BabyBoom1439801016.617911.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1439801016.617911.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1439801016.617911.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 24
Do góry